Ruszył stream z odliczaniem do zapowiedzi GTA 6 - jednak to tylko oszustwo

Tysiące widzów na Twitchu.

Na Twitchu trwa właśnie transmisja prowadzona przez kanał o nazwie „GTAVI”. Widzimy logo, animowane tło i licznik, który sugeruje, że do zapowiedzi gry dojdzie 1 kwietnia. To jednak tylko żart, a konto nie należy do Rockstar Games.

Pomijając fakt, że Grand Theft Auto 6 zapewne nie zostanie ujawnione w taki sposób, obok awatara kanału brakuje odznaki autentyczności, którą uzyskują firmy czy znane osobistości. Data rzekomej zapowiedzi, przypadająca na prima aprilis, również jest sugestywna.

„Przez kilka kolejnych dni będziemy transmitować zapowiedzi i uchylimy rąbka tajemnicy o grze dzięki potędze Twitcha” - głosi opis streamu. Autor odsyła też widzów do oficjalnej strony Rockstar.

Prowadzący transmisję wykorzystał zapewne fakt, że - według nieoficjalnych doniesień - do zapowiedzi GTA 6 miało dość niedawno, 25 marca. Część fanów wciąż czeka na ruch amerykańskiego wydawcy.

gta1
Rockstar na razie milczy w kwestii GTA 6 i skupia się na dodatkach do GTA Online

Logo na streamie nawiązuje do Miami - czy raczej Vice City, wzorowanym na wspomnianym mieście. Właśnie tam, zgodnie z wieściami przekazywanymi przez anonimowych informatorów i kilkoma poszlakami, ma się rozegrać akcja nowej części gangsterskiej serii.

Przypominamy, że Jason Schreier - doskonale poinformowany dziennikarz, który jest wiarygodnym źródłem informacji - zasugerował, że zapowiedź GTA 6 nie nastąpi w najbliższym czasie.

Następnie: Call of Duty Warzone - tryby specjalne, pary i czwórki znalezione w plikach gry

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami