Remaster Call of Duty Modern Warfare 2 zadebiutuje już jutro. Jest zwiastun i screeny

Wkrótce oficjalna zapowiedź.

Karta katalogowa Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered pojawiła się w amerykańskim i niemieckim PS Store. Według informacji pochodzących z cyfrowego sklepu, produkcja zadebiutuje już jutro, 31 marca.

Odświeżona wersja gry z 2009 roku obejmuje tylko przygodę fabularną i nie zawiera trybu wieloosobowego. Mapy z multiplayera są sukcesywnie dodawane do nowego Modern Warfare.

Źródła Eurogamera sugerują, że remaster był już gotowy od dłuższego czasu, ale Activision wyczekiwało na najlepszy czas na premierę - stąd mnóstwo nieoficjalnych informacji.

Gra mogła się rzekomo ukazać już na premierę Black Ops 4, w 2018 roku. Ta część serii nie miała jednak trybu dla jednego gracza, więc wydawca nie chciał, aby społeczność myślała, że „wycięto” single player tylko po to, by remaster Modern Warfare 2 lepiej się sprzedał.

m1
m2
m3

Zwiastun i zrzuty ekranu nie są jeszcze najlepszej jakości, ale za kilka godzin możemy spodziewać się oficjalnej zapowiedzi.

Nabywcy Modern Warfare 2 Remastered otrzymają pakiet cyfrowych dodatków do nowego Modern Warfare (a więc i Warzone), w tym klasyczną skórkę Ghosta.

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami