Doom Eternal - cyberantropokub, żywiołak bólu, trutnie maykrów, arcypodlec

Silni wrogowie pojawiające się w późniejszej części kampanii.

Na bieżącej stronie znajdziesz opisy przeciwników, na jakich natrafisz w późniejszych misjach kampanii fabularnej w Doom Eternal. Są tu zarówno silniejsze wersje podstawowych wrogów, a także demony latające i specjalizujące się w przywoływaniu nowych przeciwników.

Wrogowie opisani poniżej:

  • Cyberantropokub
  • Żywiołak bólu
  • Trutnie maykrów
  • Arcypodlec
cyber

Cyberantropokub - ulepszona wersja standardowego antropokuba. Walczy podobnie, jak słabszy odpowiednik, ale dysponuje wyrzutniami kwasu oraz specjalnym pancerzem. Dzięki niemu jest znacznie trudniejszy do zniszczenia, a pozbawienie go wyrzutni jest niemożliwe. Jeśli chcesz szybko pozbawić go wzmocnień, to skorzystaj z krwawego ciosu.

zywiolak

Żywiołak bólu - latające demony nieco podobne do Cacodemonów, jednak znacznie od nich silniejsze. Mogą wypluwać z siebie czaszki - utracone dusze, które szarżują na bohatera. Najlepiej atakować z dystansu zwłaszcza z wykorzystaniem balisty.

trutnie

Trutnie maykrów - szybko przemieszczający się wrogowie, którzy ostrzeliwują bohatera. Posiadają wytrzymałe pancerze, dlatego najlepiej celować w ich głowy. Możesz ułatwić sobie walkę korzystając z bomby lodowej i zamrażając takiego przeciwnika. Zabicie go strzałem w głowę spowoduje, że wyleci z niego dużo zapasów.

arcypodlec

Arcypodlec - po raz pierwszy ten superpotężny demon pojawia się w dziewiątej misji kampanii fabularnej o nazwie Taras Nabad. Jego głównym celem jest przyzywanie nowych demonów, dlatego najlepiej zlokalizować go na początku walki i od razu uśmiercić. Jest bardzo wytrzymały, ale możesz zniszczyć jego tarczę krwawym ciosem. Kiedy przywołuje nowe demony otacza się ognistą tarczą - ostrzelaj ją, aby wytrącić go z równowagi i przerwać proces przyzywania.

Doom Eternal - strzelba bojowa, ciężkie działo, karabin plazmowy

Spis treści: Doom Eternal - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Doom Eternal - różak, zewłok, rycerz zgrozy, duch, totem

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami