Call of Duty Warzone - przepis na wygraną według światowych rekordzistów w liczbie zabójstw

Kilka wskazówek.

Redakcja Dexerto przeprowadziła wywiad z trzema streamerami, którzy jako drużyna osiągnęli światowy rekord w liczbie zabójstw w Call of Duty Warzone, wynoszący 78 eliminacji - w jednym meczu. Lymax, Micka i Zepa ujawnili kilka sztuczek, które wykorzystują podczas rozgrywki.

Wbrew powszechnym przekonaniom, gracze radzą rozdzielać się członkom drużyny zaraz po wyskoczeniu z samolotu, a następnie w pojedynkę zaatakować wybrane trzy lokacje z następujących: Zhokov Boneyard, Atlas Superstore oraz TV Station lub Storage Town.

warzone_drop_zones
Najlepsze miejsca do lądowania. Źródło: Dexerto

Kluczem do zwycięstwa jest też podobno bardzo agresywna gra i nie uciekanie od walki. Lymax, Micka i Zepa starają się od pierwszych sekund wyeliminować każdego, kogo spotkają.

Zepa twierdzi, że najlepsza kolejność kupowania przedmiotów w stacji zaopatrzeniowej to: zrzut uzbrojenia, UAV i zestaw do samoreanimacji.

Cała drużyna korzysta z karabinów szturmowych M4A1 i pistoletów maszynowych MP5, które sprawdzają się na krótkim i długim dystansie. Jeśli chodzi o atuty, ulubione umiejętności streamerów to Sprinter, Łatwizna, Wzmocnienie i Twardziel.

Zobacz: Call of Duty Warzone - poradnik i najlepsze porady

Micka podpowiada zaś, że niemal wszystkie drużynowe pieniądze powinny pochodzić z zabójstw. Streamerzy radzą też nie „marnować czasu” na kontrakty oraz trzymać się razem w końcowych partiach meczu, by łatwiej eliminować pojedynczych graczy chowających się w budynkach.

Źródło: Dexerto

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami