Quantum Error to horror na PS5 - zwiastun prezentuje sceny na silniku gry

Projekt zmierza też na PS4.

Deweloperzy ze studia Teamkill Media ujawnili nowy projekt - Quantum Error. Gra powstaje z myślą o PS5, choć twórcy zapewniają, że pojawi się także na PlayStation 4.

Na razie nie ujawniono zbyt wielu szczegółów na temat pozycji. Wiadomo jednak, że produkcja będzie „kosmicznym horrorem” z akcją osadzoną w przyszłości. Tytuł przedstawi wydarzenia z perspektywy pierwszej osoby.

Opublikowany przez autorów zwiastun prezentuje sceny wygenerowane na silniku gry. Tajemniczy bohater przemierza mroczny korytarz, natrafiając na ciała zabitych żołnierzy. W pewnym momencie spotyka grupę przeciwników.

Data premiery Quantum Error nie jest znana, choć niewykluczone, że gra ukaże się wraz z debiutem PS5. Z dotychczasowych informacji przekazywanych przez Sony wynika zaś, że konsola powinna trafić do sprzedaży pod koniec 2020 roku - w okresie świątecznym.

quantum_error_trailer
Akcja zostanie ukazana z perspektywy pierwszej osoby

Teamkill Media to studio założone przez czwórkę braci. W listopadzie ubiegłego roku zespół wydał Kings of Lorn: The Fall of Ebris - horror rozgrywający się w świecie utrzymanym w realiach fantasy.

Następnie: Głos Bayeka z Assassin's Creed Origins zajmie się tworzeniem gier

Reklama

Skocz do komentarzy (5)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (5)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami