Doom Eternal - Jądro Marsa: platformy, kapsuła, przejście przez portal

Dalsza część 7 misji w kampanii fabularnej.

W poprzedniej części misji Jądro Marsa główny bohater dociera do wielkiego działa, z którego jest wystrzeliwany na nową planetę. Właśnie od tego miejsca rozpocznie się kolejna część zadania.

a131

Rusz w stronę wnętrza bazy, oczyszczając kolejne pomieszczenia z przeciwników. W końcu dotrzesz do korytarza, gdzie skorzystaj z wyskoczni (1), aby dostać się wyżej. Jeśli chcesz to wyskocz i zniszcz ścianę na górze, dzięki czemu dotrzesz do dodatkowego życia. Aby ruszyć dalej zeskocz piętro niżej.

a132

Wyjdziesz w ten sposób na zewnątrz. Przeskocz z pierwszej platformy (2), na drugą (3), gdzie zejdź po drabinie na dół i zlokalizuj ścianę, po której zejdź niżej. Stamtąd przeskocz na pojedynczą wyrzutnię, która wystrzeli bohatera na platformę.

Z niej przeskocz na teren zniszczonej bazy (4) - musisz wyskoczyć w odpowiednim momencie, aby nie zostać zepchniętym przez obracający się mechanizm. Przejdź dalej i skorzystaj ze wspomagacza, aby dotrzeć do oddalonej bazy (5).

Dotarcie do kapsuły

Uważaj, bo od razu wylądujesz w miejscu z dużą ilością przeciwników oraz pułapek, więc stale pozostawaj w ruchu.

a133

Po starciu przejdź przez świecące się na zielono drzwi (6), za którymi ponownie musisz stawić czoła rywalom.

a134

Po przebiciu się trafisz do kolejnej sekwencji ze skakaniem. Wskocz na wyskocznię (7) i przeskakuj po kolejnych platformach, aż dotrzesz do miejsca z budynkiem. Aby przedostać się dalej skorzystaj z kolejnej wyskoczni, dzięki czemu dotrzesz do bazy.

a135

Udaj się w prawo, przeskocz przez przepaść i wejdź do budynku. Trafisz do lokacji z mackami (8) oraz rywalami, których załatw. Skieruj się w lewo i podążaj wzdłuż korytarza, zeskakując na jego końcu na dół.

a136

Ruszaj dalej i kontynuuj, aż dotrzesz do kapsuły (9). Podejdź do niej i wciśnij znajdujący się z prawej przycisk.

Droga do portalu

Rozpocznie się scenka, w której bohater wchodzi do kapsuły i wylatuje w stronę kolejnego celu. Po wylądowaniu ponownie uzyskasz nad nim kontrolę.

a137

Rusz przed siebie, kierując się wzdłuż ścieżki. Po chwili dotrzesz do budowli, gdzie skręć w prawo i zniszcz zieloną ścianę (10).

a138

Trafisz do ostatniego w tej misji miejsca bitwy. Przygotuj się, ponieważ pojedynek będzie dość ciężki - wśród rywali pojawią się między innymi rycerze zgrozy i łowcy zagłady (11), dlatego pozostawaj w ruchu i wykorzystaj elementy areny, aby nie dawać się trafić.

a139

Po starciu przejdź przez przejście, które się otworzy, załatw ostatnią grupę wrogów (12) i wejdź do portalu (13) na końcu ścieżki.

Następnie: Doom Eternal - Strażnik jeden: Gladiator, boss

Spis treści: Doom Eternal - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Doom Eternal - Jądro Marsa: BFG, wystrzelenie z działa

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami