Broń wycięta z Doom Eternal odblokowana przez graczy

Ale tylko na PC.

W Doom Eternal zabrakło znanego z poprzednich odsłon serii pistoletu. Gracze zauważyli jednak broń w plikach produkcji i znaleźli sposób na odblokowanie narzędzia, choć wyłącznie na PC.

Aby uzyskać dostęp do oręża, należy skorzystać z konsoli poleceń, aktywowanej za pomocą Cheat Engine - zaawansowanego programu służącego do dostosowywania gier do własnych preferencji. W wywołanym oknie należy wpisać komendę „give weapon/player/pistol”.

Internauta Dave Eternal przekonuje na Twitterze, że pistolet wycięto z produkcji, ponieważ nie pasował do systemu walki. W poprzednich częściach serii pistolet z nielimitowanym zapasem naboi służył za pomoc, gdy gracz stracił wszystkie pociski - najnowsza odsłona w podobnych sytuacjach zachęca do atakowania wrogów piłą łańcuchową, co odnawia amunicję.

Warto jednak zaznaczyć, że ze wspomnianej konsoli poleceń należy korzystać tylko na własną odpowiedzialność. Opcja pozwala jednak włączyć inne ukryte przez twórców funkcje - między innymi kod, który sprawia, że wszyscy widoczni przeciwnicy eksplodują.

Zobacz: Doom Eternal - Poradnik, Solucja

Doom Eternal oferuje kampanię fabularną, w której ponownie stawiamy czoła hordom demonów atakujących Ziemię, a także moduł wieloosobowy. Strzelanka ukazała się na PC, PS4 i Xbox One.

Źródło: PC Gamer

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami