Wszystkie gry z usługi Game Pass na jednej grafice - fan podzielił tytuły według gatunków

Kilkaset produkcji.

Użytkownik Reddita o pseudonimie ThomasdeB1505 przygotował grafikę prezentującą kilkaset gier dostępnych obecnie w abonamencie Xbox Game Pass na konsoli i PC - z podziałem na gatunki.

Obrazek dostępny jest w dużej rozdzielczości. Warto zwrócić uwagę na obramowanie okładek gier - brak obwódki oznacza, że dany tytuł można pobrać na każdej platformie. Zielona to gry dostępne tylko na konsoli, a niebieska zarezerwowana jest dla gier do pobrania tylko na PC.

gamepassgrafika

Grafikę możesz też pobrać lub otworzyć w nowym oknie.

Zestawienie wygląda imponująco, ale warto zwrócić uwagę na fakt, że niektóre gry autor umieścił w kilku kategoriach. Metro Exodus znajduje się zarówno w polu strzelanek, jak też w kategorii gier ze skradaniem.

Miesięczny koszt subskrybcji na konsoli to 40 zł, a na PC wynosi on zaledwie 19 zł. W ramach abonamentu możemy pobierać dowolną liczbę gier z całej biblioteki. Microsoft udostępnia też w ramach usługi wszystkie premierowe gry Xbox Game Studios - choćby Gears 5, czy (w przyszłości) Halo Infinite.

Źródło: Reddit

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami