Koszmar Jill Valentine - fabularny zwiastun Resident Evil 3

Plus: postać trafi do trybu Resistance.

Firma Capcom opublikowała nowy zwiastun fabularny remake'u Resident Evil 3. Nagranie koncentruje się przede wszystkim na postaci Jill Valentine,.

Uwaga - możliwe spoilery.

W produkcji Jill spróbuje wydostać się z opanowanego przez zombie Raccoon City. Trailer wprowadza do historii bohaterki, prezentując dziewczynę wchodzącą w interakcje z kilkoma postaciami, które pomogą w walce z potworami.

Nie zabrakło też samych starć z zombie, w tym z Nemesisem, czyli potężnym mutantem, który będzie podążał tropem podopiecznej w trakcie całej rozgrywki. Warto zaznaczyć, że pojawią się misje, w których gracze pokierują także Carlosem Oliveirą.

To nie wszystko, ponieważ poinformowano, że Jill pojawi się również w Resistance, a więc wieloosobowym module gry. Capcom wprowadzi bohaterkę w jednej z darmowych aktualizacji, którą firma opublikuje po premierze tytułu.

re3_carlos
W grze pokierujemy też Carlosem

Zobacz: Resident Evil 3 - premiera i najważniejsze informacje

Remake Resident Evil 3 zadebiutuje 3 kwietnia na PC, PS4 i Xbox One. Tak jak odświeżona wersja poprzedniej części, produkcja powstała od podstaw - udoskonalono nie tylko oprawę graficzną, ale i przeprojektowano niektóre mechanizmy rozgrywki.

Następnie: Grafiki z remastera kampanii Call of Duty: Modern Warfare 2 odnalezione w plikach najnowszej części

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami