GTA 6 nie zostanie ujawnione w najbliższym czasie - twierdzi znany dziennikarz

Rozwiewa nadzieje.

Jason Schreier z serwisu Kotaku - uchodzący za jednego z najlepiej poinformowanych w branży gier - odniósł się do doniesień, jakoby GTA 6 miałoby zostać zapowiedziane w najbliższych dniach.

Redaktor odpowiedział użytkownikowi Twittera, pytającemu czy dziennikarz dysponuje jakimikolwiek wieściami o nowej odsłonie gangsterskiego cyklu i czy jest możliwość, by grę zaprezentowano w marcu lub kwietniu.

„Przez jakiś czas nie oczekiwałbym jakichkolwiek informacji o następnym GTA” - przyznaje otwarcie Schreier. Dał tym samym do zrozumienia, że nie należy ufać doniesieniom, sugerującym rychłą prezentację produkcji.

Według niepotwierdzonych rewelacji, Grand Theft Auto 6 miało zostać zapowiedziane 25 marca. Na prawdopodobieństwo ujawnienia gry we wspomnianym terminie wskazywały także zmiany wprowadzone do domeny gta6.com.

Zobacz: GTA 6 - potencjalna data premiery, podsumowanie przecieków i plotek

Deweloperzy ze studia Rockstar Games ostatecznie nie zaprezentowali tytułu. O ile kolejna część gangsterskiej serii zapewne faktycznie powstaje, na razie nie wiadomo, kiedy twórcy zdecydują się przedstawić projekt.

Następnie: Sony "monitoruje" ryzyko opóźnienia produkcji gier na PlayStation

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami