Grafiki z remastera kampanii Call of Duty: Modern Warfare 2 odnalezione w plikach najnowszej części

Zapowiedź wkrótce?

W plikach najnowszej aktualizacji Call of Duty: Modern Warfare odnaleziono grafiki, które potwierdzają istnienienie remastera Call of Duty: Modern Warfare 2 z 2009 roku.

Fani cyklu z forum Reddit natrafili między innymi na logo odświeżonej wersji produkcji sprzed lat, a także obrazki promocyjne, wśród których jest zaktualizowana okładka. Wszystkie materiały udostępniono za pomocą portalu Imgur.

mw2_okladka
Okładka Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered (źródło: Reddit)
cod_mw_kampania2
cod_mw2_campagin_remastered

Warto zwrócić uwagę na nazwę gry, która widoczna jest na poszczególnych grafikach. Tytuł Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered sugeruje, że - zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami - projekt zaoferuje wyłącznie kampanię fabularną.

Co ciekawe, z poszlak odnalezionych przez internautów wynika, że produkcja będzie dodawana do zestawu skórek Ghost Pack: Oil Rig. Pakiet miałby być wyceniony na 10000 punktów COD, czyi około 360 zł.

cod_mw2_ghost
cod_ghost_mw

Gra miałaby być też sprzedawana w wariancie z Underwater Demo Team Classic Ghost Bundle, czyli paczką klasycznych strojów i wyposażenia dla postaci Ducha. Nie wiadomo jednak, czy pojawi się możliwość nabycia kupna tytułu poza ubiegłorocznym Modern Warfare.

W plikach nie znaleziono żadnych dodatkowych informacji o remasterze odsłony z 2009 roku. Umieszczenie grafik związanych z projektem w aktualizacji najnowszej części serii sugeruje jednak, że zapowiedź to kwestia czasu.

Źródło: Reddit

Następnie: Kultowa gra wyścigowa Star Wars Episode 1: Racer trafi na PS4

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami