Doom Eternal - Kompleks ARC: sekrety i znajdźki

Modboty, kryształy, kodeks, baterie, runy, zabawki, album, kod oszustwa, punkty pretorskie, klucz empirejski, sekretne starcia.

Na bieżącej stronie znajdziesz opisy sekretów i znajdziek, które są do znalezienia w trakcie przechodzenia szóstej misji fabularnej w Doom Eternal o nazwie Kompleks ARC.

Oto elementy, jakie można odnaleźć podczas tego zadania:

 • Modboty - 2
 • Kryształy strażnicze - 1
 • Punkty pretorskie - 5
 • Kodeks - 3
 • Baterie strażnicze - 3
 • Runy - 2
 • Zabawki - 3
 • Automapa - 1
 • Album - 2
 • Kod oszustwa - 1
 • Sekretne starcia - 2
 • Brama Slayera (klucz empirejski) - 1
s0941
s0942

Zabawka - po pierwszej bitwie w misji. Skieruj się do pomieszczenia na prawo od drzewka i zajrzyj za znajdujące się w nim filary.

s0951
s0952

Punkt pretorski - po kilku pierwszych bitwach zaczniesz wchodzić na niższe piętra budynku. Po dotarciu na jeden z korytarzy skręć w prawo - zniszcz szklane drzwi, a dotrzesz do sekretu.

s0961
s0962

Modbot - po dużym starciu, gdzie po raz pierwszy spotkasz cyberantropokuba. Wejdź na szczyt schodów, przeskocz z gruzowiska na podwyższenie z prawej i udaj się w prawo.

s0971
s0972

Automapa - patrząc od opisanego powyżej modbota. Udaj się na korytarz i rusz przed siebie. Z lewej strony będzie klatka schodowa, po której wejdź na górę - automapa będzie na wprost.

s0981
s0982

Bateria strażnicza / zabawka - patrząc od automapy. Skręć w lewo i przeskocz do pomieszczenia po drugiej stronie. Znajdziesz tu dwa poszukiwane sekrety.

s1001
s1002

Brama Slayera (klucz empirejski) - patrząc od dwóch powyższych sekretów. Wskocz na ścianę z lewej, po czym przeskocz na prawo, gdzie znajdziesz klucz. Teraz wystarczy udać się w pobliże automapy, gdzie znajdziesz bramę.

s1011
s1012

Kod oszustwa (IKFA) - patrząc od strony bramy Slayera, aby dotrzeć dalej w misji będziesz musiał przeskoczyć po drążku do kolejnego budynku. W ziemi dziurze w ziemi znajdziesz sekret.

s1021
s1022

Modbot - po zdobyciu kodu oszustwa skieruj się na schody. Na ich szczycie skręć w prawo i idź, aż dotrzesz do ściany, którą zniszcz. Za nią znajdziesz automat do modyfikacji.

s1031
s1032

Kodeks - w bloku, do którego docierasz po skoku z innego budynku. Skręć w lewo, przeskocz przez gruz i zniszcz ścianę. Wejdź po schodach na górę, a dotrzesz do strony kodeksu.

s1041
s1042

Kryształ strażniczy - po zabraniu kodeksu wejdź po schodach na górę i skręć w prawo. W zaułku znajdziesz kryształ.

s1051
s1052

Punkt pretorski - po sekwencji z drążkami między blokami dotrzesz na wyższe piętro jednego z budynków. Z prawej strony będzie wrak samolotu wbity w ścianę, a z lewej hologram rycerza.

s1061
s1062

Kodeks / Punkt pretorski / Sekretne starcie - po przejściu przez wrak samolotu zacznij wchodzić po klatce na górę. Na drugim piętrze skręć w lewo, dzięki czemu dotrzesz do trzech sekretów.

s1071
s1072

Zabawka - po wejściu na najwyższe piętro bloku przejdź przez gruzowisko z lewej i skręć w lewo. Dotrzesz do zakamarka z sekretem.

s1081
s1082

Runa - po przeskoczeniu do budynku, gdzie pali się korytarz. Wejdź na niego i dojdź do końca, a znajdziesz runę.

s1091
s1092

Kodeks - w pomieszczeniu, gdzie będziesz musiał stawić czoła ogromnej liczbie wrogów. Kartka kodeksu będzie za kontuarem przy kasie.

s1101
s1102

Bateria strażnicza - po wystrzeleniu z pierwszej wieżyczki rusz wzdłuż korytarza. Po dotarciu do nowego pomieszczenia wejdź do pokoju z komputerami z lewej.

s1111
s1112

Kodeks - w korytarzu, w miejscu, gdzie zapadanie się ziemia. Przeskocz nad przepaścią i wejdź do pomieszczenia z lewej. Kodeks będzie za mechanicznymi urządzeniami.

s1121
s1122

Punkt pretorski - patrząc od opisanego powyżej kodeksu. Udaj się do kolejnego korytarza i od razu skręć w prawo.

s1131
s1132

Runa - kontynuując drogą powyższym korytarzem dotrzesz w końcu do miejsca, gdzie spadniesz na dół. Przejdź przez gruz, a dotrzesz do runy.

s1141
s1142

Bateria strażnicza - w tunelu ze spowalniającą mazią. Po dotarciu do większego pomieszczenia przestaw sześcian z prawej, potem wskocz na drążek, a z niego przeskocz na platformę z baterią.

s1151
s1152

Kodeks - po wyjściu z tunelu z mazią dotrzesz na korytarz z prądem. Z lewej strony będą zamknięte drzwi. Udaj się w prawo i wejdź do pomieszczenia z komputerem, gdzie wciśnij klawisz na panelu. Wróć do holu i udaj się do zamkniętych wcześniej drzwi, które teraz będą otwarte. Kodeks będzie na wprost.

s1161
s1162

Album / Sekretne starcie - w tym samym pomieszczeniu, co opisany powyżej kodeks. Album będzie w zaułku z lewej, a sekretne starcie rozpoczniesz w zaułku z prawej.

s1181
s1182

Album - po bitwie na parkingu udaj się do pomieszczenia z prawej i wejdź do zaułka z prawej. W środku znajdziesz sekret.

s1191
s1192

Punkt pretorski - również na parkingu. Zejdź na niższy poziom i rusz przed siebie, a znajdziesz rycerza.

Następnie: Doom Eternal - Jądro Marsa: sekrety i znajdźki

Spis treści: Doom Eternal - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Doom Eternal - Supergniazdo juchy: sekrety i znajdźki

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami