Call of Duty Warzone - gracz zwyciężył w meczu, bo utknął w więzieniu

Szczęście dopisało.

Nowe nagranie z Call of Duty Warzone prezentuje w akcji błąd, który pozwolił użytkownikowi zwyciężyć w meczu, przebywając w Gułagu - więzieniu, do którego trafiają pokonani zawodnicy.

Taka sytuacja oczywiście nie powinna mieć miejsca. W Gułagu gracz oczekuje na walkę z inną osobą, a kiedy zwycięży pojedynek, wraca na mapę. W przypadku, gdy przeciwnika nie można znaleźć przez półtorej minuty, zostaje automatycznie uwolniony. Tak się jednak nie stało w przypadku internauty o pseudonimie Brittn64.

I won a Warzone from the Gulag! from r/CODWarzone

Doszło więc do sytuacji, w której gracz utknął w Gułagu w oczekiwaniu na przeciwnika, a poza więzieniem toczyła się końcówka meczu. Koledzy z drużyny zostali wyeliminowani i na mapie zostały tylko dwie osoby z przeciwnej drużyny.

W końcu ograniczający pole gry gaz pochłonął całą mapę, a para zawodników - zapewne zastanawiając się, gdzie podział się ostatni wróg - odpadła z rywalizacji. Jako że Brittn 64 był jedyną „żywą” postacią, gra uznała go za zwycięzcę.

war1
W przypadku przegranej w Gułagu można liczyć tylko na wykupienie przez drużynę

Zobacz: Call of Duty Warzone - poradnik i najlepsze porady

To nie pierwszy poważny błąd w Warzone, wpływający na wynik meczu. W przeszłości rozgrywkę można było wygrać, pozostając w trującej strefie śmierci.

Następnie: GTA 6 nie zostanie ujawnione w najbliższym czasie - twierdzi znany dziennikarz

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami