World War Z za darmo w Epic Games Store

Oraz dwie inne gry.

Epic Games Store udostępniło za darmo trzy kolejne gry - wieloosobową strzelankę World War Z z zombie, muzyczne Figment i nastawione na akcję Tormentor X Punisher.

W celu zdobycia bezpłatnych egzemplarzy wymienionych produkcji, należy wejść na kartę katalogową danego tytułu oraz kliknąć przycisk „Pobierz”. Oferta zakończy się za tydzień - 2 kwietnia - o godzinie 17:00 czasu polskiego.

World War Z to nastawiona na zmagania sieciowe strzelanka oparta na wydanym w 2013 roku filmie o tej samej nazwie. Akcję osadzono w świecie, w którym tajemniczy wirus zamienił ludzi w zombie. W trakcie zabawy gracze starają się przetrwać w starciu z żywymi trupami.

Figment jest zaś niezależną produkcją, która rozgrywa się w podświadomości 40-letniego mężczyzny, nękanego koszmarami. Natomiast w Tormentor X Punisher użytkownicy stają przed zadaniem eliminowania dużej liczby przeciwników podczas szybkich starć.

Poinformowano jednocześnie, że od 2 kwietnia zainteresowani użytkownicy Epic Games Store otrzymają możliwość darmowego pobrania przygodowego Gone Home i platformowki Hob od twórców Torchlight.

Następnie: Nowy Mass Effect? BioWare wraca do jednej ze swoich kultowych serii

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami