World of Tanks - wygląd czołgów: jak zmienić

Zmiana wyglądu czołgów, farby, kamuflaż, emblematy.

Jak przystało na grę free to play, twórcy World of Tanks oddali do dyspozycji graczy sporo możliwości zmiany wyglądu prowadzonych przez nich maszyn. Nie jest to poziom gier z serii Need For Speed, nie można tutaj instalować na czołgach spoilerów i zderzaków, lecz w dalszym ciągu zmienić można ich zewnętrzny wygląd.

By dostosować wygląd maszyny, należy wybrać czołg, który chcemy modyfikować i kliknąć na przycisk Wygląd (1), by przejść do nowego okna, które daje dostęp do kilku grup modyfikacji. Wszystkich modyfikacji dokonuje się za pomocą Złota.

082

Wszystkie modyfikacje dostosować można do każdego z występujących w grze terenów - letniego, zimowego i pustynnego (2). Zmiany nałożone na czołg w, na przykład, zestawie letnim, nie będą widoczne wtedy, gdy rozgrywka toczyć będzie się na mapie pustynnej.

083

Zmiany których można dokonać podzielone zostały pomiędzy kilka grup, widocznych przy dolnej krawędzi ekranu (3). Farby, emblematy, napisy i efekty służą wyłącznie zmianie aspektów wizualnych maszyny - nie wpływają na rozgrywkę.

Kamuflaż z kolei pozwala zmienić wygląd czołgu, a jednocześnie podnieść jego parametr maskowania, który wpływa na zdolność ukrywania się maszyny, co opisaliśmy w rozdziale ukrywanie się na polu walki.

By nałożyć jakąkolwiek modyfikacje, należy wybrać interesujący nas wzór (4), a następnie zaaplikować go na konkretną część maszyny. Ilość możliwych do nałożenia efektów zależy od grupy modyfikacji i sprawdzić można ją przy górnej krawędzi ekranu (5). Po wszystkim wystarczy tylko wcisnąć przycisk Przejdź do zakupu (6), by sfinalizować cały proces. Od tego momentu czołg będzie miał zmieniony wygląd.

Spis treści: World of Tanks - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: World of Tanks - schematy czołgów

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami