World of Tanks - schematy czołgów

Czym są schematy, jak ze zdobywać i co oferują.

W World of Tanks do odblokowania dla graczy czekają setki czołgów. Jak nietrudno się domyślić, zebranie odpowiedniej ilości doświadczenia by uzyskać dostęp do wszystkich maszyn zajmie całe wieki. W tym celu do gry wprowadzone zostały schematy, które ten proces trochę ułatwiają.

Schematy to specjalne przedmioty, których stan sprawdzić można wchodząc do ekranu Badania (1), a następnie klikając na niebieską ikonkę przy lewej krawędzi ekranu(2). Pod każdą maszyną wyświetli się ilość posiadanych do niej schematów (3), a w prawym górnym rogu ekranu znaleźć można też informacje o schematach uniwersalnych i nacji (4).

081

Dzielą się one więc na trzy rodzaje - danej maszyny, nacji i uniwersalne. Pierwsza grupa pozwala wykorzystać je w przypadku konkretnego pojazdu, druga dla dowolnego pojazdu całej nacji (USA, Polski i tak dalej), ostatnią z kolei wykorzystać można dla dowolnego czołgu w grze, niezależnie od nacji.

Schematy zdobywa się, między innymi, za wykonywanie misji dziennych - opisaliśmy je w rozdziale misje dzienne.

By wykorzystać schemat nie trzeba nic robić - jest on zużywany automatycznie, gdy gracz zechce odblokować czołg. Każdy schemat zmniejsza ilość punktów doświadczenia, jakie trzeba wykorzystać na badanie - warto zachować więc schematy uniwersalne i nacji na pojazdy wyższego poziomu.

Następnie: World of Tanks - wygląd czołgów: jak zmienić

Spis treści: World of Tanks - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: World of Tanks - materiały eksploatacyjne

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami