Polowanie na Predatora - demo Hunting Grounds dostępne od jutra na PC i PS4

Weekendowe testy.

Studio Illfonic poinformowało, że jutro - 27 marca - o godzinie 17:00 czasu polskiego udostępni demo Predator: Hunting Grounds.

Wczesną wersję produkcji sprawdzą właściciele PC i PS4 - na komputerach trzeba skorzystać z Epic Games Store, a na konsoli Sony do zabawy wymagany jest aktywny abonament PS Plus. Testy zakończą się w niedzielę, 29 marca.

Tytuł jest sieciową strzelanką, która kładzie nacisk na zmagania postaci o nierównych umiejętnościach. Grupa czterech użytkowników wcieli się w członków elitarnego oddziału żołnierzy, by w dżungli zmierzyć się z graczem kontrolującym Predatora.

Celem ludzi jest eliminacja łowcy lub wykonanie wybranej losowo misji, której realizacja doprowadzi do ucieczki z lokacji. W demie pojawią się trzy z czterech klas komandosów - assault, scout i support. Każda wyróżni się unikalnymi dla cechami i umiejętnościami.

predator_termowizja
Gracze wcielający się w Predatora skorzystają z termowizji

Zobacz: Predator: Hunting Grounds - premiera i najważniejsze informacje

Pełna wersja zaoferuje trzy rodzaje Predatora, ale w trakcie testow sprawdzimy tylko jeden - Huntera. Twórcy zapewniają, że wspomniana odmiana jest najbardziej zrównoważonym typem zabójcy. Natomiast zadaniem samego myśliwego jest zlikwidowanie wszystkich żołnierzy.

Mecze w demie rozegrają się w dżungli zlokalizowanej w górach Ameryki Południowej. Na planszy gracze natkną się na sterowanych przez sztuczną inteligencję członków organizacji Project Stargazer - wrogowie utrudnią zmagania komandosom i łowcy. Finalna odsłona ukaże się 24 kwietnia.

Źródło: Blog PlayStation

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami