Nowości na Nintendo Switch - XCOM 2, seria BioShock, Star Wars i inne zapowiedzi z Direct Mini

Niespodziewana prezentacja.

Nintendo zaskoczyło graczy, publikując bez wcześniejszych zapowiedzi prezentację Direc Mini z zapowiedziami wielu różnych produkcji zmierzających na konsolę Switch.

Program rozpoczął krótki pokaz nowych fragmentów z remastera Xenoblade Chronicles - jednego z najlepiej ocenianych jRPG-ów z Wii. Wersja na Switcha otrzyma nie tylko odświeżoną oprawę, ale i nowy epilog.

Zapowiedziano, że pod koniec maja na konsolę Nintendo trafią kolekcje Borderlands oraz BioShock, a także taktyczny XCOM 2. Capcom z kolei zaprezentował metroidvanię z akcją pod wodą - Shinsekai: Into The Depths.

Przypomniano też, że już dziś na Switchu debiutuje Star Wars: Jedi Academy. W przyszłości natomiast udostępniony zostanie także Epizod I: Racer.

Inne gry wymienione w Direct Mini, które trafią na Switcha w tym roku to między innymi:

  • King's Bounty 2
  • Catherine: Full Body Edition
  • Panzer Dragoon Remake
  • Bravely Default 2 (udostępniono dziś demo)
  • Trials of Mana
  • Burnout Paradise
  • Minecraft Dungeons

Na końcu prezentacji przedstawiono nowości, które zmierzają do Pokemon Sword i Shield. Gracze otrzymają w ramach przepustki sezonowej dodatkowe lokacje z nowymi wątkami, postaciami i misjami. Wyspa Isle of Armor inspirowana jest Japonią.

Następnie: World War Z za darmo w Epic Games Store

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami