Crysis w zestawieniu gier dekady Cryteka - sugestia zapowiedzi remastera?

Zdania fanów są podzielone.

Przedstawiciele studia Crytek opublikowali materiał celebrujący dekadę gier powstałych z wykorzystaniem silnika CryEngine. Co ciekawe, na końcu materiału umieszczono gameplay z pierwszego Crysisa.

Strzelanka ta ukazała się w 2007 roku, a więc nie pasuje do podsumowania minionego dziesięciolecia. Fani zaczęli podejrzewać, że może być to krótki teaser remastera gry.

Niektórzy gracze zwracają uwagę, że oświetlenie w zaprezentowanym fragmencie wygląda lepiej niż w oryginalnym Crysisie - sugerując, że jest to już odświeżona wersja.

Zdania są jednak podzielone. Inni uważają, że Crysis właśnie tak wyglądał. Scenę trudno tak naprawdę ocenić bez zestawienia z identycznym fragmentem z trzynastoletniego shootera.

jq4zsp
Screen z oryginału

Crysis był jedną z pierwszych strzelanek z otwartym światem i oferował niespotykaną jak na swoje czasy swobodę oraz oprawę graficzną. Przez wiele lat tytuł był benchmarkiem możliwości komputerów.

Następnie: Gdyby serial Wiedźmin był anime - prace artystki z Portugalii

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami