God of War na PC - błędna informacja wywołała falę spekulacji

"Tylko na PlayStation".

Sony prawdopodobnie dwa lata temu usunęło oznaczenie „Tylko na PlayStation” na karcie produktu God of War, a teraz na ten fakt zwrócono uwagę na forach - co spowodowało lawinę komentarzy i doniesień o premierze gry na PC.

Brak etykiety widoczny jest wyłącznie na witrynie amerykańskiej. Serwis DualShockers powiązał to z możliwością zbliżającej się premiery God of War na PC, bazując na doniesieniach z forów internetowych.

Jak jednak zwracają uwagę nasi koledzy z Gry-OnLine.pl, wszystko zależy od tego, czy analizujemy wczesną wersję podstrony, czy też wariant zaprojektowany przed samą premierą - w tym drugim od samego początku brakowało wspomnianego napisu.

god4
Na polskiej wersji strony wciąż widnieje napis „Tylko na PlayStation”

Warto wspomnieć, że dwa tygodnie temu oficjalnie potwierdzono, że Horizon Zero Dawn trafi na PC - premiera odbędzie się latem 2020 roku. Krótko po zapowiedzi szef Sony Worldwide Studios zaznaczył jednak, że nie wszystkie duże gry z PS4 trafią na komputery. Koncern skupia się rzekomo głównie na konsolach.

God of War jest uznawane za jedną z najlepszych gier 2018 roku i bardzo udany reboot serii. Twórcy zdecydowali się na istotne zmiany względem poprzednich części cyklu. Przede wszystkim postawiono na filmową kamerę znad ramienia postaci i przemodelowano system walki.

Następnie: Call of Duty Warzone otrzymało cztery nowe bronie

Reklama

Skocz do komentarzy (7)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Komentarze (7)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami