Doom Eternal ukończone w mniej niż godzinę

Choć z wykorzystaniem błędów.

Doom Eternal zadebiutowało w ubiegłym tygodniu, ale jeden z graczy zdołał już przejść kampanię fabularną strzelanki w mniej niż godzinę.

Internauta o pseudonimie Distortion2 opublikował nagranie, w którym zaprezentował jak ukończył produkcję w 57 minut i 48 sekund. Dla porównania, dotarcie do napisów końcowych tytułu w tradycyjny sposób zajmuje około 20 godzin.

Użytkownik nie ukrywa, że aby osiągnąć wspomniany wynik, stosował zróżnicowane sztuczki - między innymi grał na najniższym poziomie trudności, a także wykorzystywał obecne w produkcji błędy i usterki.

W udostępnionym nagraniu zauważyć też można, że Distortion2 omijał część przeciwników, szybko przemieszczając się po planszach. Przyznaje jednocześnie, że istnieje możliwość znacznego poprawienia rezultatu.

doom_eternal_godzina
Przeciwnicy są różnorodni

Zobacz: Doom Eternal - Poradnik, Solucja

Doom Eternal dostępne jest na PC, PS4 i Xbox One. Wcielamy się w Doom Slayera, który musi uratować Ziemię przed demonami. Tak jak w poprzednich częściach cyklu, rozgrywka kładzie nacisk na brutalne i dynamiczne starcia.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami