Cyberpunkowa przygoda - 10 minut rozgrywki z polskiego Gamedec

Rozwiązywanie zagadek w wirtualnym świecie.

Serwis IGN opublikował materiał prezentujący ponad 10 minut rozgrywki z Gamedec - polskiej produkcji opartej na serii książek Marcina Przybyłka o tym samym tytule.

Nagranie opatrzone jest komentarzem producentki Magdaleny Cieleckiej i przedstawia fragment z wczesnej wersji alfa. Główny bohater podejmuje się misji, w której musi odnaleźć syna biznesmena Geoffreya Haggisa - młodzieniec utknął w jednym z wirtualnych światów.

Wideo ukazuje między innymi system przesłuchań na przykładzie rozmowy z przyjacielem zaginionego. Aby skłonić postać do ujawnienia istotnych informacji, należy prowadzić konwersację w taki sposób, by nie zniechęcić do siebie rozmówcy.

W gameplayu zaprezentowano również dedukcję, czyli mechanikę pozwalającą łączyć ze sobą różne tropy i uzyskane w trakcie śledztwa wskazówki, co odblokowuje dostęp do nowych prawdopodobnych rozwiązań danej sprawy.

gamedec_rogrywka
Wydarzenia przedstawiono w rzucie izometrycznym

Gamedec od katowickiego studia Anshar ukaże się w 2020 roku na PC. Gracze wcielą się w tytułowego gamedeca - prywatnego detektywa rozwiązującego zagadki kryminalne w grach. Twórcy obiecują mroczną i nieliniową fabułę, nad którą pracuje Przybyłek.

Następnie: CD Projekt wspiera walkę z koronawirusem i przekazuje 4 mln zł dla WOŚP

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami