CD Projekt wspiera walkę z koronawirusem i przekazuje 4 mln zł dla WOŚP

Wpłata od firmy i zarządu.

Grupa CD Projekt przekazała cztery miliony złotych na walkę z rozprzestrzeniającym się koronawirusem. Pieniądze trafiły do organizacji WOŚP.

Połowę kwoty przekazało CD Projekt S.A., a drugą połowę przelano na konto prywatnie, przy czym tę część sfinansowali główni akcjonariusze oraz zarząd spółki.

cp1
CD Projekt Red apeluje: „Potraktujcie poważnie to, co się dzieje wokół nas”

„Nie znamy się na kupowaniu sprzętu medycznego, masek ani kombinezonów, dlatego podjęliśmy decyzję o współpracy z profesjonalistami z wieloletnim doświadczeniem” - czytamy na facebookowym profilu CD Projekt Red.

Studio zaapelowało też o pozostanie w domu i wyraziło uznanie dla pracowników służby medycznej oraz wszystkich osób zaangażowanych w zwalczanie pandemii.

„Z narażeniem własnego zdrowia codziennie walczycie o nasze - wasza ciężka praca to dla nas inspiracja” - napisali twórcy Wiedźmina 3.

Aktualnie CD Projekt Red dopracowuje Cyberpunk 2077, który zadebiutuje 17 września. Po wydaniu gry, studio rozpocznie prace nad kolejną grą z serii Wiedźmin.

Źródło: Facebook

Następnie: Granie na PS5 łatwe jak oglądanie Netflixa - pomysł Sony ujawniony przez dziennikarza

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami