Uncharted 4 w ofercie PS Plus na kwiecień?

Sugerują nieoficjalne informacje.

W kwietniu abonenci PS Plus otrzymają Uncharted 4: Kres złodzieja i Dirt Rally 2.0 - sugerują nieoficjalne informacje.

Źródłem doniesień jest sama firma Sony. Na prowadzonym przez koncern w serwisie YouTube kanale PlayStation Access opublikowano nagranie prezentujące gry, które pojawią się w ofercie na następny miesiąc - materiał szybko usunięto, ale internauci zdołali obejrzeć film.

Uncharted 4: Kres złodzieja to wydana w 2016 roku ostatnia odsłona przygód Nathana Drake'a. Mężczyzna wraz z bratem Samem ruszają na poszukiwania skarbu ukrytego przez pirata Henry'ego Avery'ego. Nowością wprowadzoną do cyklu są plansze o otwartej konstrukcji.

Dirt Rally 2.0 jest zaś kolejną częścią serii wyścigów rajdowych od firmy Codemasters. Gra kładzie nacisk na realizm i oferuje ponad 50 zróżnicowanych samochodów, którymi można pojeździć między innymi na trasach w Polsce.

Informacje o kwietniowej ofercie PS Plus są niepotwierdzone, wiec niekoniecznie muszą okazać się prawdziwe. Oficjalną listę produkcji, które abonenci otrzymają w przyszłym miesiącu, Sony powinno ujawnić 1 kwietnia.

Źródło: PushSquare

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami