Recenzje i oceny Half-Life Alyx - najlepsza gra na VR?

Valve nie zawodzi.

Half-Life Alyx zadebiutowało na PC, a w sieci pojawiły się pierwsze recenzje mediów. Opinie graczy na Steamie są w chwili obecnej „Przytłaczająco pozytywne”.

Wszyscy, niemal bez wyjątku, chwalą praktycznie każdy element gry. Recenzenci podkreślają, że mamy do czynienia z pełnoprawną, dużą przygodą, która zapewnia ponad 10 godzin zabawy.

alyx3
Silnik Source 2 jest świetnie zoptymalizowany pod VR

„To pełne doświadczenie VR, które po prostu musiało powstać w wirtualnej rzeczywistości, a jednocześnie korzysta z technologii, by mocniej wywołać podobne wrażenia, co gra z myszką i klawiaturą lata temu” - napisał autor z US Gamer.

„Nawet gdy przyzwyczaimy się już do rozgrywki, wszystkie mechaniki po prostu lśnią jako spójna, dopracowana całość. Pod koniec przygody, Half-Life Alyx uderza w nas czymś niezapomnianym, co można uznać za jeden z najlepszych momentów w historii gier wideo” - podkreślił recenzent Gamespotu.

Przykładowe oceny Half-Life Alyx:

Średnia ocen gry w serwisie Metacritic wynosi obecnie 92 punkty. Half-Life Alyx jest dostępne na wszystkich goglach wirtualnej rzeczywistości obsługujących SteamVR na PC. Naszą recenzję opublikujemy za kilka dni.

Następnie: Wyciekł nowy screenshot z anulowanego Star Wars 1313

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami