Doom Eternal - Baza łowców zagłady: strażnik kapłana, Daeg Ranak, czerwona karta

Misja 4 w kampanii fabularnej.

Czwarta misja fabularna w Doom Eternal rozpoczyna się automatycznie po ukończeniu poprzedniej o nazwie Baza kultystów. Po jej koniec bohater ląduje na błyskawicznie przemieszczającym się pociągu, na którym zaczniesz bieżące zadanie.

Uwaga - zachęcamy do sprawdzenia sekretów i znajdziek oraz wyzwań w opisywanym zadaniu.

a069

Zacznij od przebicia się przez platformę i dotarcia do pieczęci, w którą uderz pięścią - po chwili dotrzesz do kolejnej części etapu. Po zatrzymaniu się wskocz na półkę z lewej, a potem zacznij przedzierać się po kolejnych platformach do przodu (1).

a070

Przejdź do kolejnej lokacji i przygotuj się na starcie z grupą wrogów. Nowym przeciwnikiem będzie różak (2), którego najlepiej atakować po szarży, ostrzeliwując mu ogon. Po walce przejdź do kolejnej lokacji i stań na zielonym polu. Zostaniesz przeniesiony do miejsca z hologramem Daega Ranaka, gdzie rusz przed siebie.

a071

Przejdź przez pomieszczenie z automapą i kontynuuj, aż do krawędzi nad przepaścią. Przed sobą zobaczysz wiszący posąg (3). Wskocz na niego, po czym szybko przeskocz na kolejny (4), a z niego na platformę z prawej, po czym skieruj się w stronę drzwi (5). Przejdź przez korytarz i przygotuj się na kolejną partię skakania.

a072

W końcu dotrzesz do lokacji z wylewającą się z góry lawą - uważaj na nią. Przy okazji natkniesz się na nowego wroga - zewłoka, eliminuj ich tarcze korzystając z karabinu plazmowego. Przebij się przez korytarz, a po załatwieniu wrogów wskocz na podwyższenie i przejdź do kolejnego pomieszczenia, gdzie znajdziesz kodeks i runę. Rusz przed siebie i strzel w zielony punkt (6), co spowoduje opuszczenie ściany, na którą skocz w odpowiednim momencie.

a073

Obejdź ścianę i zeskocz na platformie. Udaj się w prawo i oczyść korytarz z laserami z przeciwników i kontynuuj przed siebie. Dotrzesz do miejsca z siatką laserową - wyczekaj na dogodny moment i przeskocz je, kierując się w stronę zielonego punktu (7), z którego przeskocz na platformę (8).

Zdobycie czerwonej karty dostępu

Po oczyszczeniu terenu wciśnij czaszkę, a po animacji ruszaj dalej. Wskocz na podwyższenie i przeskocz na półkę z prawej.

a074

Odwróć się, skocz na ścianę (9), a potem skieruj się w lewo (10). W kolejnej lokacji wciśnij czaszkę i przeskocz na ścianę z lewej. Obejdź ją i kieruj się dalej w stronę znacznika.

a075

Przeskocz na platformę po drugiej stronie przepaści i ruszaj wzdłuż kładki. Po dotarciu do drążka (11) wskocz na niego, potem przeskocz na kamienny obiekt (12), a potem na platformę (13). Przejdź przez nią i pokonaj kolejny fragment (14) ze skakaniem.

a076

Po dotarciu na platformę udaj się w prawo do szybu wentylacyjnego i wejdź na górę. Obejdź pomieszczenie i wyrusz w stronę czerwonej karty dostępu. Podnieś ją, przeskocz na platformę (15) i skieruj się w stronę przejścia (16), które otworzysz kartą.

Dotarcie do bossa - Łowcy Zagłady

Kiedy to uczynisz wybiegnie różaka, z którym się rozpraw. Wejdź do budynku i oczyść pomieszczenie z dużej ilości wrogów.

a077

Po dotarciu do ścian z laserami przejdź przez tę z prawej i ruszaj przed siebie, przechodząc przez kolejne pomieszczenia. W końcu dotrzesz do krawędzi. Skocz z niej na drążek (17), a potem przebij się przez ścianę (18).

a078

Przejdź przez szyb, wejdź na górę do pomieszczenia z obracającym się mechanizmem, odwróć się i spójrz w górę, a zobaczysz dalsze przejście (19). Przebij się przez ścianę i przeskocz po obiektach nad przepaścią na drugą stronę.

a079

Kontynuuj po obwodzie z laserem, aż dotrzesz do następnej przepaści. Strzel w zielony punkt (20), co spowoduje wysunięcie się kładki (21). Przeskocz na drugą stronę i ruszaj przed siebie. Ruszaj przed siebie, aż dotrzesz do miejsca walki Łowcą Zagłady - bossem.

Następnie: Doom Eternal - Baza łowców zagłady: Łowca Zagłady, boss

Spis treści: Doom Eternal - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Doom Eternal - Baza kultystów: infiltracja, wyrzutnia rakiet, superstrzelba, pociąg

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami