Doom Eternal - Baza łowców zagłady: sekrety i znajdźki

Modboty, kryształy, kodeks, baterie, runy, zabawki, album, kod oszustwa, punkty pretorskie.

Na bieżącej stronie znajdziesz opisy sekretów i znajdziek, które są do znalezienia w trakcie przechodzenia czwartej misji fabularnej w Doom Eternal o nazwie Baza łowców zagłady.

Oto elementy, jakie można odnaleźć podczas tego zadania:

  • Modboty - 1
  • Kryształy strażnicze - 1
  • Punkty pretorskie - 4
  • Kodeks - 3
  • Baterie strażnicze - 2
  • Runy - 1
  • Zabawki - 2
  • Automapa - 1
  • Album - 1
  • Kod oszustwa - 1
s0511
s0512

Modbot - po przeskoczeniu przez platformy na początku etapu dotrzesz do wielkiej bramy, przez którą należy przejść. Z lewej strony będzie automat.

s0521
s0522

Punkt pretorski - po skorzystaniu z modbota odwróć się w stronę, z którego przyszedłeś. Następnie skorzystaj z drążka oraz ścian, żeby dostać się do oddalonego punkty pretorskiego, znajdującego się na podwyższeniu z prawej.

s0531
s0532

Bateria strażnicza - po pierwszej większej bitwie, w której pojawi się nowy przeciwnik - różak. Wejdź pod schody, gdzie znajdziesz kratkę na ziemi. Zniszcz ją i dojdź do sekretu.

s0541
s0542

Kodeks - po zakończeniu pierwszej większej bitwy przejdź do kolejnego pomieszczenia. Strona kodeksu będzie z lewej.

s0551
s0552

Automapa - w okrągłej lokacji z hologramem demona będącego w połowie maszyną.

s0561
s0562

Zabawka - w lokacji z wylewającą się z góry lawą. Po przejściu prze z korytarz wejdź na podwyższenie na jego końcu i odwróć się. Poczekaj, aż zbliży się platforma, po której dostań się do rury, gdzie znajduje się sekret.

s0571
s0572

Kodeks - po minięciu korytarza, gdzie z góry leje się lawa trafisz do nowego pomieszczenia. Strona kodeksu będzie z prawej na wejściu.

s0581
s0582

Runa - w tej samej lokacji, co opisany powyżej kodeks. Automat z runą jest z lewej.

s0591
s0592

Album - po wciśnięciu przycisku z czaszką, który rozpocznie animację z fragmentem ciała demona. Przejdź do kolejnej lokacji i wskocz na podwyższenie i półkę z prawej. Odwróć się, a zobaczysz ścianę, na którą musisz wskoczyć. Wdrap się na górę, oddaj skok w prawo, a potem szybko przeskocz do przejścia na górze. Wystarczy ruszyć przed siebie, żeby zdobyć album.

s0601
s0602

Kod oszustwa (tryb srebrnej kuli) - po zdobyciu albumu będziesz musiał dotrzeć do lokacji, gdzie należy wcisnąć przycisk-czaszkę. Następnie przeskocz na okrągłą ścianę, przejdź w prawo i w górę.

s0611
s0612

Punkt pretorski - po zdobyciu opisanego wyżej kodu oszustwa zeskocz w dół wieży. Rozejrzyj się, a zobaczysz hologram rycerza z monetą.

s0621
s0622

Kryształ strażniczy - po zaliczeniu sekwencji z przeskakiwaniem nad przepaścią trafisz na platformę. Kryształ będzie z lewej strony.

s0631
s0632

Bateria strażnicza - na prawo od opisanego powyżej kryształu znajduje się szyb wentylacyjny. Wejdź do niego, skieruj się po ścianie na górę i udaj się w prawo, gdzie znajdziesz baterię.

s0641
s0642

Punkt pretorski - po otworzeniu czerwonym kluczem przejścia dotrzesz do laserowych bram. Przejdź przez tę z lewej i wskocz na podwyższenie, gdzie znajdziesz sekret.

s0651
s0652

Punkt pretorski - po dotarciu na szczyt okrągłego budynku, gdzie należy uważać na laser z lewej strony. Przejdź przez całą długość kładki, a na końcu znajdziesz serket.

s0661
s0662

Kodeks - po minięciu fragmentu, w którym zobaczysz zabieraną przez mechanizm część demona. Przejdź przez drzwi, a strona kodeksu będzie na środku korytarza.

s0671
s0672

Zabawka - po zdobyciu opisanego powyżej kodeksu odwróć się i strzel w zielony punkt na górze. Otworzysz przejście, które doprowadzi do zabawki.

Następnie: Doom Eternal - Supergniazdo juchy: sekrety i znajdźki

Spis treści: Doom Eternal - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Doom Eternal - Baza kultystów: sekrety i znajdźki

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami