Wyciekła lista trofeów Resident Evil 3 - grę można ukończyć w dwie godziny

A także bez użycia broni palnej.

Remake Resident Evil 2 można ukończyć w mniej niż dwie godziny - sugeruje opis jednego z trofeów, do których dotarł serwis PowerPyx. Lista osiągnięć została usunięta ze strony na prośbę Capcomu, jednak jest już dostępna w innych źródłach.

Pozostałe trofea wspominają chociażby o przebrnięciu przez fabułę przy użyciu maksymalnie jednego przedmiotu leczącego czy otwarciu wszystkich zamków, szafek i sejfów.

re22
Tak szybki speedrun będzie pewnie nie lada wyczynem

Jest też zabawnie brzmiące osiągnięcie Let It Go („Puść to”), w którym gracz musi popchnąć Nemesisa, by mutant upuścił trzymany przedmiot. Wśród opisów nie brakuje też kilku spoilerów.

Dodatkową ciekawostką - nie wynikającą już z wycieku, a rozmowy producenta gry Petera Fabiano z redakcją Game Informer - jest fakt, że grę można rzekomo ukończyć, posługując się wyłącznie nożem. W przeciwieństwie do remake'u Resident Evil 2, przedmiot nie zepsuje się po określonej liczbie cięć, więc gracz zawsze będzie miał do niego dostęp.

Remake Resident Evil 3 zadebiutuje 3 kwietnia 2020 roku na PC, PS4 i Xbox One. Wcielamy się w Jill Valentine, która musi wydostać się z ogarniętego chaosem miasta, stawiając czoła zombie, a przede wszystkim wspomnianemu Nemesis.

Źródło: PlayStation Lifestyle, Game Informer

Następnie: Szybszy dysk PS5 nie oznacza konsoli szybszej niż Xbox Series X - tłumaczy Digital Foundry

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami