Ori and the Will of the Wisps - szybka podróż, Studnie duchów

Jak się teleportować.

Ori and the Will of the Wisps pozwala się teleportować w niektóre części mapy, choć nie od razu. Do szybkiej podróży potrzebne są bowiem Studnie duchów, bo to pomiędzy nimi się przemieszczamy.

Pierwszą studnię duchów odblokowujemy kilkadziesiąt minut po początku przygody. Od tej pory możemy się do niej przenieść z dowolnego miejsca w świecie gry.

By skorzystać z szybkie podróży, należy otworzyć mapę i najechać kursorem na studnię duchów (1). Następnie wystarczy przytrzymać przycisk (2).

oriteleport

To wszystko. Ori przeniesie się do wskazanej studni. Szybka podróż czy teleportacja między studniami nie żużywa żadnej waluty czy energii, także możemy przenosić się w taki sposób do woli.

Szybka podróż z początku nie jest zbyt przydatna, ale później - gdy mapa robi się coraz większa i odblokowujemy wiele obszarów - okazuje się niezastąpiona w oszczędzaniu czasu.

Warto też dodać, że każda studnia to punkt zapisu gry.

Następnie: Ori and the Will of the Wisps - jak się leczyć, zielona energia

Spis treści: Ori and the Will of the Wisps - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Ori and the Will of the Wisps - rudy: do czego służą

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami