Nioh 2 - kodamy: zadanie Droga ucieczki

Lokalizacja zielonych duchów.

Poniżej przedstawiamy lokalizację wszystkich kodam w misji głównej: Droga ucieczki, jaką rozegrasz w Nioh 2.

  • Zadanie: Droga ucieczki
  • Liczba kodam: 7

Zobacz też:

159
160
  • #1. Za chramem startowym idź ścieżką, aż dotrzesz do rozwidlenia dróg. Skręć w lewo (1), idź w górę, aż dotrzesz do dachu domu. Podejdź na drugi koniec dachu - zobaczysz w dole stojącego przy drzewie złotego kodama (2).
161
162
  • #2. Gdy dotrzesz do miejsca, gdzie przeciwnik na wzniesieniu patroluje - za pomocą światła - okolicę, zajmij się zlikwidowaniem najpierw tego wroga. Stojąc w miejscu, którym przebywał, w oddali, zobaczysz zielonego kodama (3). Duszek stoi przed dwoma drewnianymi kładkami, które prowadzą do górnej części lokacji.
163
164
  • #3. Gdy dotrzesz do drabiny (4), która odblokowuje skrót do chramu startowego, skręć w prawo (5), a potem znowu w prawo, a dotrzesz do ścieżki biegnącej wzdłuż skał. Zaprowadzi cię ona do zrujnowanej chaty (6), przed którą znajduje się dzban, w którym ukrył się czarny kodama (7).
165
166
167
  • #4. Za drugim chramem przejdź przez drewnianą platformę, a dotrzesz do ścieżki, nad którą ujrzysz rozległy konar (8). To właśnie tam ukrył się duch. Idź dalej drogą, aż dotrzesz do rozwidlenia. Skręć w prawo (9) i idź w stronę dużej gałęzi. Gdy będziesz na niej stał, zeskocz na poniższą gałąź, na której stoi czerwony kodama (10).
168
  • #5. Gdy dotrzesz do drugiego miejsca, w którym przebywa mniejszy tatarimokke (wróg patrolujący światłem okolicę), dobrze się rozejrzyj. Na lewo od drewnianych schodów (11), zobaczysz brązowego kodama (12).
169
170
171
  • #6. Na lewo od miejsca, gdzie stał brązowy kodama (12), znajduje się ścieżka w głąb lokacji (13). Dotrzesz nią do dużego budynku (14). Pod schodami budowli stoi złoty kodama (15).
172
173
  • #7. Przed wejściem na arenę walki z bossem (16), znajduje się - po prawej stronie - chata (17). Przejdź przez dom na drugą stronę. Rozbij dzbany, w których ukrył się zielony kodama (18).

Następnie: Nioh 2 - kodamy: zadanie Ciała i lód

Spis treści: Nioh 2 - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Nioh 2 - kodamy: zadanie Opuszczona warownia

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami