Nioh 2 - kodamy: zadanie Ciała i lód

Lokalizacja zielonych duchów.

Poniżej przedstawiamy lokalizację wszystkich kodam w misji głównej: Ciała i lód, jaką rozegrasz w Nioh 2.

  • Zadanie: Ciała i lód
  • Liczba kodam: 8

Zobacz też:

174
175
176
  • #1. Po dotarciu do wzgórza otaczającego wioskę, która położona się za chramem startowym, skręć w prawo (1) w ścieżkę, którą dotrzesz do rozwidlenia dróg. Wejdź po kamiennych schodach (2). Obok domu (3) stoi drewniany wóz (4). Zniszcz go, żeby przedostać się do czarnego kodama.
174
177
  • #2. Gdy dotrzesz do miejsca opisanego powyżej (na wzgórzu wioski), idź prosto (5), a potem zejdź po drewnianych schodach. Mniej więcej w połowie drogi do mostu, obróć się i rozbij skrzynie, by odnaleźć czerwonego kodama (6).
178
179
  • #3. Gdy dotrzesz do drugiego chramu, idź w lewo i wejdź po schodach na górę. Dotrzesz do drabiny (7), którą wejdziesz na balkon, na końcu którego, w skrzyniach, ukrył się zielony kodama (8).
180
181
  • #4. Przejdź przez budynki znajdujące się za drugim chramem. Zanim dotrzesz do bramy (9), skręć w lewo (10) do pomieszczenia, w którym, za skrzyniami, ukrył się brązowy kodama (11).
182
183
  • #5. W wyżej opisanym pomieszczeniu, w którym odnalazłeś brązowego koadama (11), znajdują się drewniane schody (12). Wejdź na górę. W kolejnym pomieszczeniu, przy schodach, schował się czarny kodama (13).
184
185
  • #6. Na lewo od trzeciego chramu mieści się drewniana chata (14). W środku odnajdziesz, za skrzyniami, brązowego kodama (15).
186
187
188
  • #7. Za trzecim chramem znajduje się most. Przejdź po nim i skręć w lewo, a następnie przejdź przez bramę (16) i podejdź na kraniec zniszczonego mostu. Zeskocz na niżej położoną kładkę (17), a potem zeskocz na ziemię. Pod mostem odnajdziesz złotego kodama (18). Wyjście z tego obszaru odnajdziesz, idąc ściężką prowadzącą wzdłuż skał: wejdź po drabinie, a potem wewnątrz domu użyj talizmanu na ścianie, aby wrócić do głównej części lokacji.
189
190
  • #8. Za trzecim chramem znajduje się most. Przejdź po nim i skręć w lewo. Dotrzesz do miejsca, gdzie po prawej stronie stoi chata (19). Dostań się na dach tego domu (doprowadzi cię tam ścieżka położona z lewej strony). Na dachu odnajdziesz zielonego kodama (20).

Spis treści: Nioh 2 - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Nioh 2 - kodamy: zadanie Droga ucieczki

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami