Kontrolery mają przewagę nad myszką - znany streamer o Call of Duty Warzone

Chodzi o asystę celowania.

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych streamerów na świecie, Michael „Shroud” Grzesiek, stwierdził, że crossplay w Call of Duty Warzone jest niesprawiedliwy dla graczy PC, ponieważ użytkownicy kontrolerów mają przewagę dzięki asyście celowania.

„Żaden zwykły przygłup nie może po prostu chwycić myszy i klawiatury i dobrze grać, będzie mu szło źle, i to bardzo” - powiedział Shroud podczas jednej z transmisji. „Ale jeśli złapiesz kontroler, jest szansa, że pomoże ci w niektórych sytuacjach”.

Zrzut_ekranu__892_
W październiku Shroud odszedł z Twitcha na platformę Microsoftu - Mixer

Grzesiek sprostował później swoją wypowiedź, zaznaczając, że jest wielkim miłośnikiem gry międzyplatformowej. Streamer uważa jednak, że crossplay nie powinien być dostępny w oficjalnych turniejach - właśnie ze względu na przewagę padów.

„Nie powinno się tego mieszać. Albo tylko kontrolery, albo tylko PC” - dodaje.

Zobacz: Call of Duty Warzone - poradnik i najlepsze porady

Crossplay jest dostępny w Call of Duty Warzone na każdej platformie. Oznacza to, że w jednym meczu mogą spotkać się użytkownicy PC, PlayStation 4 i Xbox One. Gracz może jednak wyłączyć funkcję w opcjach.

Źródło: Gamerant

Następnie: Wyciekła lista trofeów Resident Evil 3 - grę można ukończyć w dwie godziny

Reklama

Skocz do komentarzy (16)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (16)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami