Doom Eternal - szybka podróż, cofanie się na mapach

Jak dotrzeć do wcześniejszego etapu misji?

Cechą charakterystyczną Doom Eternal są rozbudowane mapy, złożone z wielu elementów, a także duża liczba sekretów i znajdziek do odnalezienia. Dotarcie do nich wszystkich w trakcie przechodzenia przez etap za pierwszym razem może okazać się dość trudne.

Dlatego oprócz możliwości powtarzania całej misji (w menu należy wybrać opcję kampania - wybór misji), autorzy umożliwi cofanie się do odkrytych fragmentów.

076

Wszystko opiera się na punktach szybkiej podróży, które są dodawane automatycznie, po dotarciu w określone miejsca danego etapu. Kiedy do tego dojdzie, na ekranie pojawi się odpowiedni komunikat - szybka podróż odblokowana (1).

077

Co jeśli chcemy skorzystać z tej opcji i udać się do innego punktu na etapie? Należy uruchomić mapę i wybrać opcję pokaż szybką podróż (2).

078

Z lewej strony pojawi się menu grup (3), czyli dużych lokacji w obrębie danego etapu. Hełm (4) wskazuje miejsce, w którym obecnie się znajdujemy. Wystarczy wybrać z listy miejsce, do którego chcemy się przenieść i wcisnąć opcję wybierz (5).

079

Po chwili pojawi się mapa wybranego regionu z punktami szybkiej podróży (6). Wybierz jeden z nich, a następnie zatwierdź wybór (7). Po chwili zostaniesz przeniesiony do wybranego fragmentu mapy.

Następnie: Doom Eternal - sterowanie na PC, PS4, Xbox One

Spis treści: Doom Eternal - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Doom Eternal - kody oszustw, jak działają, jak aktywować, dyskietki

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami