Doom Eternal - kody oszustw, jak działają, jak aktywować, dyskietki

Sposób na urozmaicenie i ułatwienie gry.

W trakcie rozgrywki w Doom Eternal natkniesz się w pewnej chwili na opcję związaną z kodami oszustw. Są to specjalne ułatwienia, przygotowane przez autorów, które możesz aktywować po ich odblokowaniu. Zapewniają różne efekty (np. nieograniczoną ilość dodatkowych żyć, nieskończoną amunicję lub odblokowanie wszystkich run) i umożliwiają powtarzanie misji w kampanii z włączonymi efektami.

Uwaga - jeśli jesteś zainteresowany konkretnym działaniem poszczególnych ułatwień oraz chciałbyś się dowiedzieć, gdzie je znajdować, to zachęcamy do odwiedzenia strony Kody oszustw - działanie, gdzie znaleźć.

073

Kody oszustw są jednym z rodzajów sekretów, które należy najpierw odnaleźć na mapie. Są oznaczone znakiem zapytania, a po zebraniu zamieniają się w dyskietki (1), które są kolekcjonowane.

074

Po zdobyciu dyskietki i zaliczeniu danego etapu można ją aktywować. Aby to uczynić udaj się do menu głównego i skorzystaj z opcji kampania - wybór misji (2). Następnie wybierz jedną z odblokowanych misji (3), po czym przejdź do menu kody oszustw (4).

075

W nowym oknie zobaczysz listę zablokowanych (5) oraz odkrytych (6) kodów. Wystarczy zaznaczyć jeden z nich (7) i włączyć go (8). Istnieje też możliwość włączenia wszystkich kodów (9) naraz . Po uczynieniu tego oraz uruchomieniu misji, zaznaczone efekty zaczną działać.

Następnie: Doom Eternal - szybka podróż, cofanie się na mapach

Spis treści: Doom Eternal - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Doom Eternal - walka, wskazówki, taktyka, jak walczyć

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami