Wycieczka po USA i bˇjki w barze - powstaje symulator amerykańskiego motocyklisty

Pojawią się tez inne aktywności.

Polska firma PlayWay zapowiedziała American Motorcycle Simulator, czyli produkcję, która pozwoli wcielić się w amerykańskiego motocyklistę. Premiera „wkrótce” na PC.

Kierując jednośladem gracze udadzą się na wycieczkę przez Stany Zjednoczone słynną drogą 66, która prowadzi z Chicago do Los Angeles. W sumie do przejechania będzie 2446 mil, a w trakcie jazdy użytkownicy zwiedzą cztery duże środowiska - pola, lasy, prerie i góry.

W trakcie zabawy natkniemy się na ponad 30 moteli, barów i klubów gogo. Z przybytkami związane są aktywności poboczne - zagramy w bilard, pokera i rzutki, a zaprezentowany zwiastun ujawnia, że nie zabraknie też bójek w barze oraz pokazów dla dorosłych.

Twórcy podkreślają, że produkcja to survival, w którym trzeba dbać o stan motocyklu. W momencie, gdy się zepsuje, staniemy przed koniecznością naprawy maszyny - własnoręcznie w drodze lub za pomocą dodatkowych narzędzi w warsztacie.

symulator_rzutki
Zagramy w rzutki

Pojawi się również opcja ulepszenia pojazdu i modyfikowania jego wyglądu - w planach jest łącznie ponad 100 zróżnicowanych części do motoru. Do tego obowiązek uzupełniania paliwa w jednej z 50 umieszczonych w świecie gry stacji benzynowych.

Źródło: Steam

Następnie: Na rywalizacji między Steamem a Epic Games Store korzystają wszyscy - uważa Gabe Newell

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głˇwnie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterˇw i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami