Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered ujawnione przez agencję z Korei Południowej

Odświeżona wersja uznanej gry.

Na stronach południowokoreańskiej agencji zajmującej się klasyfikacją wiekową gier pojawił się wpis poświęcony odświeżonej wersji Call of Duty: Modern Warfare 2 z 2009 roku.

Tytuł dodano do bazy organizacji 26 lutego, ale dopiero teraz został odnaleziony przez internautów. Informację rozpowszechnił między innymi użytkownik Twittera o pseudonimie Nibel, który zajmuje się wyszukiwaniem ciekawostek z branży wirtualnej rozrywki.

Warto zwrócić uwagę na tytuł gry, czyli Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered - sugeruje, że odświeżona wersja strzelanki zaoferuje wyłącznie kampanię fabularną.

To nie pierwsze doniesienia o projekcie: jakiś czas temu produkcja pojawiła się także w bazach agencji z Europy i Australii oraz serwisu udostępniającego listy osiągnięć. Co ciekawe, wówczas również wskazywano na brak multiplayera.

Niedawno o Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered wspominał zaś użytkownik Twittera znany jako Okami. Internauta, który wcześniej ujawnił informacje o darmowym Warzone, przekonywał, że odświeżona wersja gry ukaże się w 2020 roku.

Następnie: F1 2019 za darmo przez miesiąc - na PS4 i Xbox One

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami