World of Tanks - podręczniki dla załogi: jak korzystać i co dają

Rozwój załogi poprzez podręczniki, szybkie levelowanie załogi.

Rozwój załogi w World of Tanks to proces żmudny - awansowanie ich na kolejne poziomy wymagać będzie rozegrania nieliczonej ilości meczy. Rozwój jest jednak konieczny, gdyż w dużym stopniu wpływa na skuteczność maszyny na polu walki. Proces ten jednak można znacząco przyspieszyć stosując podręczniki dla załogi.

Podręczniki dla załogi to specjalne przedmioty, których użycia sprawia, iż każdy członek aktualnie używanej załogi otrzyma określoną ilość punktów doświadczenia. Jest to świetny sposób na rozwój nowych rekrutów. By podejrzeć dostępne księgi, należy kliknąć w małą ikonkę nad aktywną załogą (1), a następnie wybrać opcję Otwórz (2) u dołu rozwiniętej listy.

061

W tym oknie znajdują się cztery podręczniki, oferujące odpowiednio 20,000, 100,000 i 250,000 punktów doświadczenia dla załogi i 850,000 punktów dla konkretnej osoby. Część z nich, jak Książeczka Szkoleniowa, zdobywa się w trakcie rozgrywki, inne, jak Podręcznik Szkoleniowy, należy kupić. Zakup tego drugiego nie jest tani, gdyż wymaga aż 2 milionów kredytów - jest więc zarezerwowany raczej dla weteranów produkcji.

By skorzystać z zakupionej księgi, należy na nią kliknąć (3), a następnie wcisnąć przycisk Zastosuj (4). Pod każdym załogantem wyświetli się wcześniej informacja, o ile procent zwiększony zostanie ich poziom wyszkolenia. Podręczniki stosować można do momentu, aż załogant odblokuje wszystkie dostępne dla siebie zdolności.

062

Następnie: World of Tanks - sterowanie na Xbox One i PS4

Spis treści: World of Tanks - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: World of Tanks - najlepsza amunicja do walki

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami