Tomb Raider za darmo na Steamie - na stałe

Oraz Lara Croft and the Temple of Osiris.

Na Steamie udostępniono za darmo Tomb Raider z 2013 roku oraz Lara Croft and the Temple of Osiris - produkcje o przygodach młodej pani archeolog. Obie można zdobyć na stałe.

Aby otrzymać bezpłatne egzemplarze wspomnianych gier, na karcie katalogowej danego tytułu należy kliknąć przycisk „Dodaj do konta”. Trzeba się jednak pospieszyć, ponieważ oferta zakończy się 24 marca o godzinie 8:00.

Wydany w 2013 roku Tomb Raider jest pierwszą częścią zrestartowanej serii o przygodach słynnej archeolog. Produkcja opowiada o początkach kariery głównej bohaterki - w wyniku katastrofy statku, dziewczyna trafia na tajemniczą wyspę w pobliżu Japonii.

Nowością względem poprzednich odsłon cyklu są lokacje o otwartej konstrukcji. Plansze można swobodnie eksplorować, szukając poukrywanych przez twórców artefaktów i skarbów. Są też misje poboczne.

Lara Croft and the Temple of Osiris to zaś druga część pobocznej serii, w której wydarzenia przedstawione są w rzucie izometrycznym. Jednym z najważniejszych elementów jest możliwość zabawy w kooperacji.

Następnie: Pierwsze dwa Doomy ukryte w Doom Eternal - obie gry można ukończyć

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami