Doom Eternal - sekretne starcia, walki na czas

Opcjonalne bitwy, za które możemy otrzymać punkty broni.

Sekretne starcia to jeden z opcjonalnych elementów w Doom Eternal, wpływający na wskaźnik demonicznego spaczenia, dzięki któremu możemy zdobywać punkty broni i ulepszać nasz oręż, podobnie jak na przykład bramy Slayera.

051

Sekretne starcia są zaznaczane na mapie ikonami (1) oraz terenem w kolorze różowym. Najłatwiej zlokalizować takie punkty, korzystając z automapy, odsłaniającej fragmenty etapów.

052

Po namierzeniu takiego miejsca trzeba będzie dostać się do portalu (2) w kształcie kuli. Zazwyczaj wymaga to znalezienia odpowiedniej drogi lub np. podniesienia jakiejś bramy lub pokonania innej przeszkody.

053

Po rozpoczęciu opcjonalnego starcia trafimy na arenę z dużą liczbą wrogów (3) oraz odliczanym czasem (4). Naszym zadaniem jest pokonanie wszystkich przeciwników, zanim licznik dojdzie do zera. Starcia tego rodzaju wymagają bardzo efektywnego korzystania z broni, najlepiej o dużej sile rażenia i zadającej obszarowe obrażenia. Nie można przy tym zapominać o obronie i ciągłym pozostawaniu w ruchu.

054

Jeśli wyeliminujemy wrogów przed upływem czasu, to pojawi się komunikat (5) o zwycięstwie, a dodatkowo otrzymamy punkty broni (6) do wskaźnika demonicznego spaczenia. Po starciu powrócisz na główną mapę. Należy pamiętać, że zużyte w trakcie pojedynku zapasy nie odnawiają się po jego zakończeniu.

Następnie: Doom Eternal - wzmocnienia, rzeź, przeciążenie, szał

Spis treści: Doom Eternal - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Doom Eternal - bramy Slayera, jak otworzyć, nagrody, empirejskie klucze

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami