Doom Eternal - piła mechaniczna, paliwo, kanistry z benzyną

Sposoby na zdobywanie amunicji.

Piła mechaniczna stała się jedną z legend serii Doom, więc nie mogło zabraknąć jej również w najnowszej odsłonie. Ten rodzaj oręża zdobywasz już w trakcie pierwszej misji kampanii fabularnej, czyli niedługo po rozpoczęciu gry.

002

Dzięki pile mechanicznej możemy z bliskiej odległości eliminować przeciwników (1), zyskując za to amunicję do broni palnych. W tym celu wystarczy podejść i wcisnąć klawisz ataku (kółko na PS4, X na XO). Jest to więc bardzo dobry sposób na uzupełnienie zapasów, jeśli w pobliżu nie ma dodatkowych pocisków.

003

Korzystanie z piły mechanicznej wymaga do działania paliwa, którego poziom (3) pokazany jest w prawym dolnym narożniku. Uzupełniamy je zbierając napotkane po drodze kanistry z benzyną (2).

Należy mieć na uwadze, że im silniejszy rywal, tym więcej paliwa zużyjemy na jego pokonanie. Do zabicia zwykłych demonów wystarczy jeden kanister z benzyną, ale pokonanie silniejszych zużywa już trzy kanistry. Piła mechaniczna pojawia się w ręku bohatera automatycznie po zużyciu amunicji do wszystkich innych broni. Warto dodać, że jedna działka paliwa regeneruje się z czasem automatycznie.

Następnie: Doom Eternal - modyfikowanie broni, modoboty, ulepszenia

Spis treści: Doom Eternal - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Doom Eternal - zabójstwa chwały, migający wrogowie

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami