Doom Eternal - granat odłamkowy, wybuchowa broń dodatkowa

Oręż wystrzeliwujący eksplodujące pociski.

Wraz z postępami w kampanii fabularnej w Doom Eternal, bohater będzie odblokowywał nowe bronie. Oprócz standardowego oręża, w postaci strzelby czy karabinu, otrzymasz też dostęp do broni dodatkowych. Jedną z nich jest granat odłamkowy.

018

Dostęp do niego odblokowuje się w trakcie wypełniania pierwszej misji fabularnej o nazwie Piekło na ziemi. Na broń (1) trafiasz w trakcie przechodzenia przez jeden z wagonów metra - nie da się jej minąć.

019

Po jej podniesieniu będziesz mógł wystrzeliwać granat, który po upadku eksploduje raniąc wrogów oraz wytrącając ich z równowagi. Nadaje się też dobrze do precyzyjnych strzałów, na przykład w celu ogłuszenia cacodemonów (2).

Granaty odnawiają się automatycznie po upływie określonego czasu, a informuje o tym wskaźnik (3) w prawym dolnym narożniku ekranu. Znajduje się przy nim również skrót klawiszowy, umożliwiający oddanie strzału.

Następnie: Doom Eternal - płomienny wybuch, broń dodatkowa, odnowienie pancerza

Spis treści: Doom Eternal - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Doom Eternal - modyfikowanie broni, modoboty, ulepszenia

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami