Doom Eternal - Forteca zagłady: zasilanie, baterie, bomba lodowa, więzienie demonów, punkty pretorskie

Otrzymujemy dostęp do nowej broni i pomieszczeń w bazie.

Po zakończeniu drugiej misji w kampanii fabularnej o nazwie Exultia ponownie trafisz do bazy głównej, czyli Fortecy zagłady. Pierwszym celem będzie przywrócenie zasilania statku.

a041

Skieruj się w stronę znacznika i podejdź do mechanizmu (1), gdzie należy umieścić zdobytą podczas zadania baterię strażnika. Zostaniesz poinformowany o tym, że w sąsiednim pomieszczeniu została odblokowana nowa broń dodatkowa - bomba lodowa.

a042

Po jej podniesieniu zacznij kierować się w stronę znacznika, który prowadzi do więzienia. Po zejściu schodami na dół skorzystaj z windy, przejdź przez drzwi i aktywuj komputer (2). Kiedy to uczynisz rusz przed siebie (3).

a043

Zjedź windą na dół, a trafisz do nowej lokacji o nazwie więzienie demonów. Od tej pory będziesz mógł tu sprawdzać nowe bronie oraz taktykę walki z odkrytymi demonami, nie przejmując się o zdrowie czy amunicję. Celem jest rozprawienie się ze wszystkimi przeciwnikami (4).

a044

Kiedy to uczynisz udaj się do wskazanego przez znacznik portalu (5), aby powrócić do fortecy.

a045

Kiedy to uczynisz udaj się do kolejnego celu, wskazanego przez znacznik. Będzie to punkt pretorski (6), trzymany przez hologram rycerza. Podnieś go, a po chwili rozpocznie się samouczek związany z ulepszaniem stroju pretora.

a046

Po jego zakończeniu udaj się do głównego panelu sterowania (7) w fortecy. Wejdź z nim w interakcję, dzięki czemu rozpoczniesz kolejną misję.

Następnie: Doom Eternal - Baza kultystów: infiltracja, wyrzutnia rakiet, superstrzelba, pociąg

Spis treści: Doom Eternal - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Doom Eternal - Exultia: Novik, gwiezdny lokalizator, baterie, Zdrajca, platformy

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami