Doom Eternal - bramy Slayera, jak otworzyć, nagrody, empirejskie klucze

Weź udział w opcjonalnych potyczkach zapewniających punkty broni.

Bramy Slayera są jednym z rodzajów starć w Doom Eternal, które są powiązane ze wskaźnikiem demonicznego spaczenia. Na pierwszą z bram natkniesz się w drugiej misji kampanii fabularnej o nazwie Exultia. Poniżej znajdziesz najważniejsze informacje związane z tym elementem gry.

044

Bramy Slayera (1) są zaznaczane na mapie kolorem fioletowym. Jeśli odkryjesz takie miejsca, to warto od razu rozejrzeć się za znajdującym się w pobliżu kluczem (2). Jego zdobycie jest niezbędne do otworzenia bramy.

045

Po namierzeniu klucza trzeba go zdobyć. Zazwyczaj wiąże się to ze znalezieniem przejścia. W przypadku pierwszej bramy, pojawiającej się w misji Exultia, należy przeskakiwać na półki skalne w pobliskiej jaskini, a potem skorzystać z dodatkowego odskoku (3), żeby dostać się do przejścia (4).

046

W ten sposób docieramy do poszukiwanego klucza (5), który należy podnieść.

047

Po uczynieniu tego trzeba udać się do bramy (6) i otworzyć ją. Następnie podejdź do portalu w kształcie kuli i przejdź przez niego.

048

Po chwili przeniesiesz się na arenę, gdzie rozpocznie się starcie z kolejnymi falami przeciwników (7). Korzystaj z całego dostępnego arsenału, aby eliminować przeciwników i stale pozostawać w ruchu. Na arenach znajdziesz sporo elementów pokroju podwyższeń, schodów, portali (8), a także dodatkowe zapasy. Korzystaj ze wszystkiego, aby rozprawiać się z coraz silniejszymi przeciwnikami.

049

Jeśli przeżyjesz i pokonasz wszystkich rywali, to pojawi się odpowiedni komunikat (9), a dodatkowo otrzymasz trzy punkty broni (10).

050

Po powrocie na mapę podnieś jeszcze empirejski klucz (11). Zdobycie ich wszystkich zapewni dostęp do urządzenia makyrów w Fortece zagłady, dzięki któremu odblokujesz Demakyra.

W sumie w trakcie gry jest do zaliczenia sześć bram Slayera oraz sześć empirejskich kluczy do zdobycia.

Następnie: Doom Eternal - sekretne starcia, walki na czas

Spis treści: Doom Eternal - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Doom Eternal - demoniczne spaczenie, punkty broni, ulepszanie modyfikacji, mistrzostwo

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami