Doom Eternal - antropokub, harap, bilardo, utracona dusza

Opisy czterech przeciwników.

Na bieżącej stronie znajdziesz opisy następnych przeciwników, na jakich natrafisz w trakcie kampanii fabularnej w Doom Eternal. Część z nich charakteryzuje się dużą wytrzymałością oraz zabójczymi atakami, a jeden z nich ułatwi rozprawienie się z innym rywalami.

Wrogowie opisani poniżej:

  • Antropokub
  • Harap
  • Bilardo
  • Utracona dusza
antropokub

Antropokub - po raz pierwszy ten rodzaj przeciwnika pojawia się w misji o nazwie Baza kultystów. Jest to sporych rozmiarów demon, zaopatrzony w dwa ramienne działka, które na bliskim dystansie zamieniają się w miotacz ognia. Dodatkowo po podejściu w jego pobliże razi podłogę prądem. Jest dość powolny, ale potrafi przelatywać krótkie odcinki. Najlepiej wyeliminować z daleka jego niebezpieczne działka, a potem osłabić i dobić z dystansu.

harap

Harap - zwinny, żmijowaty przeciwnik, który potrafi bardzo szybko pełzać oraz szarżować na bohatera, przez co dość trudno trafić go w ruchu. Posiada łańcuch, którym atakuje na bliskim i średnim dystansie oraz przy pomocy którego może wywołać atak falowy (najlepiej ominąć go odskakując na bok). Dobrze sprawdza się skorzystanie z lodowej bomby, która może unieruchomić rywala i ułatwić jego zabicie. W miarę możliwości najlepiej jest trzymać się w walce z harapami na dystans.

bilardo

Bilardo - po raz pierwszy pojawia się w drugiej misji kampanii fabularnej. Ten rodzaj demona, obwieszony ładunkami wybuchowymi, stoi nieruchomo do momentu, aż w niego trafisz. Kiedy to nastąpi, bilardo zacznie lecieć w kierunku strzału i eksploduje z potężną siłą po uderzeniu w jakiś obiekt lub przeciwnika. Jest to świetna taktyka pozwalająca znacznei osłabiać, a nawet eliminować nawet potężniejsze demony.

dusza

Utracona dusza - charakterystyczne czaszki, które pojawiają się po raz pierwszy w trzeciej misji kampanii fabularnej. Kiedy tylko się pojawią najlepiej od razu je zestrzelić - wybuchowy granat lub kilka celnych serii załatwi sprawę. Dobrze jest to uczynić zanim nabiorą rozpędu i wpadną w bohatera eksplodując przy kontakcie. Możesz również korzystać z naboi śrutowych, aby doprowadzić do opóźnionej eksplozji lub niszczyć je do razu bombą lodową.

Następnie: Doom Eternal - różak, zewłok, rycerz zgrozy, duch, totem

Spis treści: Doom Eternal - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Doom Eternal - rycerz piekieł, rycerz zgrozy, upiór, macka

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami