Captain Tsubasa: Rise of New Champions pozwoli stworzyć własnego piłkarza

W ramach trybu fabularnego.

Bandai Namco opublikowało kolejny trailer Captain Tsubasa: Rise of New Champions - produkcji na bazie popularnego (także w Polsce) serialu anime „Kapitan Jastrząb”. Nagranie prezentuje tryb fabularny, pozwalający wykreować własnego piłkarza.

Gracze stworzą swojego zawodnika za pomocą rozbudowanego edytora, dostosowując wygląd do własnych preferencji. Następnie wybiorą szkolną drużynę, do której trafi podopieczny - Furano z Hokkaido, Toho z Tokio i Musashi. Każda zaoferuje unikalne korzyści.

Autorzy podkreślają, że celem rozgrywki będzie pokonanie Nankatsu, czyli zespołu tytułowego Tsubasy, a także zwycięstwo w New Hero League - zawodach, które wyłonią ekipę składającą się z najlepszych japońskich piłkarzy.

Twórcy obiecują, że na przebieg fabuły wpłynie między innymi wybór drużyny. W trakcie zabawy nawiążemy przyjacielskie relacje z napotkanymi postaciami, co umożliwi uzyskanie sztuczek i technik danego bohatera.

tsubasa_edytor
Edytor pozwoli zmienić wygląd różnych części ciała postaci

Nie zabraknie również treningów, ulepszającego poszczególne atrybuty naszego podopiecznego. Ponadto opublikowany zwiastun ujawnia, że pojawią się rozmowy z opcją wyboru odpowiednich kwestii.

Captain Tsubasa: Rise of New Champions ukaże się na PC, PS4 i Switch w 2020 roku.

Następnie: Tomb Raider za darmo na Steamie - na stałe

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami