World of Tanks - garaż, czyli kwatera główna

Miejsce modyfikowania czołgów, załogi, wyboru misji i trybów gry.

Garaż to miejsce, w którym spędza się najwięcej czasu - oczywiście po za samą walką z innymi graczami. To tutaj ląduje się po każdym meczu i dokonuje wszelkich zmian związanych z posiadanymi czołgami, załogą czy ekwipunkiem.

Ekran garażu podzielony jest na kilka sekcji, które służą do innych celów:

  • Pasek szybkiego dostępu (1) - za pomocą tutejszych przycisków przejść można do sklepu, magazynu z przedmiotami, koszar gdzie znajdują się członkowie załóg czy panelu klanu.
  • Informacje o załodze (2) - przy lewej krawędzi ekranu znajdziesz informacje dotyczące załogi w aktualnie wybranym pojeździe. Klikając na każdego z członków można uzyskać dodatkowe informacje, rozwijać ich bądź zmieniać na inne osoby. Więcej na ten temat znajdziesz w rozdziale jak zmienić załogę czołgu.
  • Informacje o czołgu (3) - w centralnej części ekranu, a także przy jego prawej stronie znajdują się informacje dotyczące aktualnie wybranego czołgu, moduły, w które został wyposażony, wykorzystywana amunicja czy wyposażenie. Tutaj szybko można także dokonać ulepszeń czołgu - więcej o tym zagadnieniu znajdziesz w rozdziale jak ulepszać czołgi.
  • Pasek dostępnych czołgów (4) - w tej części znajdziesz wszelkie czołgi, które zostały kupione i które można wykorzystać w walce. Więcej o odblokowywaniu nowych czołgów znajdziesz w rozdziale jak odblokować nowe czołgi.
  • Misje dzienne (5) - przy lewej krawędzi ekranu znajduje się lista misji dziennych do wykonania. Zagadnienie misji dziennych szczegółowo wyjaśniamy w rozdziale misje dzienne.
050

Następnie: World of Tanks - załoga i jej rozwój

Spis treści: World of Tanks - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: World of Tanks - tryby gry

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami