Nioh 2 - kodamy: zadanie Opuszczona warownia

Lokalizacja zielonych duchów.

Poniżej przedstawiamy lokalizację wszystkich kodam w misji głównej: Opuszczona warownia, jaką rozegrasz w Nioh 2.

  • Zadanie: Opuszczona warownia
  • Liczba kodam: 6

Zobacz też:

125
126
  • #1. Za chramem startowym znajduje się droga wśród skał, na końcu której dotrzesz do drabiny. Wejdź na górę, potem skręć w lewo i znowu wejdź po drabinie. Przejdź przez drewnianą kładkę. Po prawej stronie, za workami (1), odnajdziesz złotego kodama.
135
136
  • #2. W głębi lokacji odnajdziesz szyb. Wejdź do windy, która dostaniesz się na górę kopalni. Zanim dotrzesz na samą górę, wysiądź z niej w biegu na przedostatniej kondygnacji. Po drugiej stronie, na półce skalnej dostrzeżesz czerwonego kodama (2). Przejdź po drewnianej kładce (3), a potem zeskocz na skałę, by odesłać ducha do chramu.
127
128
129
  • #3. Za drugim chramem znajduje się ścieżka prowadząca w górę, której strzeże cyklop z kulą śnieżną. Przejdź przez bramę i idź dalej drogą w górę. Dotrzesz do rozwidlenia. Przed kolejną bramą skręć w lewo (4), idź znowu w górę, a potem przejdź po wąskiej ścieżce nad ziemią (5). Dotrzesz do drabiny. Zejdź na dół, a na półce skalnej dostrzeżesz zielonego kodama (6).
128
130
  • #4. Gdy dotrzesz do miejsca wskazanego na powyższym obrazku, skręć w lewo (7). Wąską ścieżką dotrzesz do rozwidlenia, znowu skręć w lewo, a dotrzesz do fortyfikacji - wieży (8). Wejdź po drabinie i przejdź na drugą stronę muru, by zebrać brązowego kodama.
131
132
  • #5. Gdy dotrzesz do dużego budynku na końcu lokacji (9), zanim do niego wejdziesz, skręć w prawo (10). Po prawej stronie znajduje droga. Tuż przy niej, na skale stoi czerwony kodama (11).
133
134
  • #6. Za głównym wejściem do dużego budynku, mieści się boczne wejście (12). Bramę otworzysz za pomocą klucza, który ukryty jest skrzyni w małym budynku (to miejsce znajduje się tuż obok czerwonego kodama (11) wskazanego na obrazku powyżej). Gdy już wejdziesz do środka, w korytarzu, za jednym z posągów stoi czarny kodama (13).

Spis treści: Nioh 2 - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Nioh 2 - kodamy: zadanie Niespokojny skowyt

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami