Horizon Zero Dawn na PC bez opcji zmiany pola widzenia

Aby nie popsuć "oryginalnego stylu wizualnego".

Twórcy Horizon Zero Dawn ujawnili, że produkcja w wersji PC nie pozwoli graczom na zmianę tak zwanego FOV, czyli pola widzenia.

Informację przekazała Anne van der Zanden, która w odpowiedzialnym za tytuł studiu Guerilla Games zajmuje się kontaktem ze społecznością fanów. Deweloperka odpowiedziała na pytanie zadane przez jednego z użytkowników Steama.

horizon_komp
Horizon Zero Dawn opowiada o przygodach młodej Aloy

„Dodamy kilka sposobów personalizowania ustawień w Horizon Zero Dawn na PC. Uważamy jednak, że funkcja zmiany FOV negatywnie wpłynęłaby na pierwotne założenia i styl wizualny gry, więc nie będzie można zmienić tego parametru” - tłumaczy przedstawicielka twórców.

Na razie nie ujawniono zbyt wielu szczegółów na temat komputerowej wersji produkcji. Wiadomo jednak, że tytuł zaoferuje opcję zabawy na ultrapanoramicznych monitorach, czyli wyświetlaczach o proporcjach 21:9.

Zobacz: Horizon Zero Dawn - Poradnik, Solucja

Horizon Zero Dawn ukaże się na PC latem 2020 roku, ale dokładna data premiery nie jest na razie znana. Akcja gry osadzona jest w świecie, który cofnął się w rozwoju, a na Ziemi pojawiły się maszyny w formie dinozaurów. Pozycja dostępna jest obecnie na PS4.

Źródło: Steam

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami