World of Tanks - jak zmienić imię gracza

Zmiana nazwy konta w grze.

Nie jeden gracz znalazł się w sytuacji, w której zakładając konto w grze wpisał nazwę, która z czasem może przestać się podobać. Szczęśliwie w tej sytuacji World of Tanks pozwala na zmianę nicku - choć nie obędzie się jednak bez opłat.

W pierwszej kolejności należy przywołać okno Wargaming.net Game Center, kliknąć w nazwę konta gracza w lewym górnym rogu (1), a następnie wybrać opcję zarządzania kontem (2).

045

Przekieruje cię to na stronę wargaming.net Tu trzeba będzie kliknąć na przycisk Zmień (3) przy nicku. W nowym oknie, które się załaduje, trzeba będzie potwierdzić swoje hasło w celu weryfikacji własności do konta.

046

Kolejny ekran pozwala już wreszcie wprowadzić nową nazwę użytkownika (4) - pod warunkiem, iż nie jest ona zajęta przez gracza. Za całość przyjdzie jednak słono zapłacić - 2,500 Złota w przypadku World of Tanks. Warto więc zastanowić się, czy bardziej opłacalne nie będzie założenie nowego konta - szczególnie, jeśli nie masz rozegranych więcej niż kilkadziesiąt meczy.

047

Darmowa zmiana konta jest możliwa w sytuacji, gdy nazwa w jakiś sposób jest zakazana (poprzez regulamin bądź wprowadzone do niego zmiany) czy w przypadku wpisania tam danych osobowych. Jednakże, pamiętać należy o tym, że darmowa zmiana zależy już wyłącznie od „widzimisię” administratorów gry - mogą na nią przystać, lecz nie muszą.

Następnie: World of Tanks - jak szybko zdobywać kredyty

Spis treści: World of Tanks - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: World of Tanks - jak zmienić język gry

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami