World of Tanks - jak szybko zdobywać kredyty

Zdobywanie gotówki na zakup czołgów i sprzętu.

Kredyty w grze World of Tanks to waluta, za którą kupuje się niemalże wszystko (z wyłączeniem przedmiotów premium) - nowe czołgi i ulepszenia do nich, szkolenie dla załogi, amunicję czy przedmioty wyposażenia. Ich stały - i szybki - dopływ jest więc potrzebny. Jak sprawnie je zdobywać?

W celu szybkiego pozyskiwania kredytów kluczowe są trzy rzeczy, mianowicie:

  • Sprzedaż zbędnego ekwipunku. Za wykonywanie misji otrzymywać będziesz spore ilości przedmiotów, takich jak gaśnice czy apteczki, a których najpewniej nie wykorzystasz w walce. Tego typu przedmioty i inne nieużywane „granty” warto sprzedawać w magazynie (1) - dzięki temu można zyskać setki tysięcy kredytów.
  • Wybór odpowiedniego czołgu. Znalezienie maszyny, którą dobrze będzie ci się grało i za pomocą której wygrywać będziesz bitwy pozwoli pozyskiwać kilkanaście tysięcy kredytów na starcie. Dobrym wyborem jest czołg ciężki T-150, czołg średni M4A1 Sherman bądź artyleria M44.
  • Oszczędzanie. Kupno amunicji pełnokalibrowej może kusić, gdyż pomaga przebijać pancerz wroga, podobnie jak instalowanie wszystkich ulepszeń na kolejnych maszynach. Jest to jednak często strata olbrzymiej ilości kredytów - lepiej jest więc wstrzymać się z niepotrzebnymi wydatkami, by zaoszczędzić sporo gotówki.
048

Warto podczas rozgrywki mieć na uwadze trzy wymienione wyżej rzeczy. Jeśli nie straszne ci wydawanie prawdziwych pieniędzy, możesz zainwestować w zakup konta Premium, które zwiększa ilość pozyskiwanych kredytów, bądź kupić Złoto, które można zmienić na gotówkę.

Następnie: World of Tanks - tryby gry

Spis treści: World of Tanks - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: World of Tanks - jak zmienić imię gracza

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami